Mapa kultury

szukaj   /   ustaw filtry
Powiat
Kategoria
Tag
szukaj pow. pojedynczej
Usuń filtry
OK

używasz 0 filtrów / liczba miejsc: 271

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Aleksandrów Kujawski
ośrodek kultury / dom kultury

Miejski Dom Kultury w Barcinie

Barcin
ośrodek kultury / dom kultury
Miejski Dom Kultury w Barcinie, to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Publiczność ma doskonałe warunki do odbioru muzyki, spektakli teatralnych. Sala widowiskowa to także kino z widownią na 271 miejsc.

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie

Biskupin
muzeum / galeria, instytucje UMWKP, skansen / rezerwat
Muzeum Archeologiczne w Biskupinie jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych rezerwatów archeologicznych w Europie. Można go odwiedzać przez cały rok. W miejscu odbywają się festyny archeologiczne oraz prowadzone są zajęcia edukacyjne.

Brodnicki Dom Kultury

Brodnica
ośrodek kultury / dom kultury
Brodnicki Dom Kultury realizuje wydarzenia kulturalne, prowadzi sekcje edukacyjno-warsztatowe oraz udostępnia swoje wnętrza dla przedsięwzięć impresaryjnych.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ignacego Łyskowskiego w Brodnicy

Brodnica
biblioteka
Biblioteka mieści się w pomieszczeniach Pałacu Anny Wazówny. Prowadzi informację bibliograficzną, regionalną, biznesową i biblioteczną. Udostępnia kartoteki: wycinki prasowe Brodnicy i powiatu. Organizuje różne formy pracy kulturalno-oświatowej i promocyjnej.

Muzeum w Brodnicy – Brama Chełmińska

Brodnica
muzeum / galeria
Muzeum w Brodnicy mieści się w kompleksie trzech zabytkowych budowli, zlokalizowanych: w centrum miasta. Obecnie w Bramie Chełmińskiej mieści się galeria, zaś w przyległej kamieniczce na Małym Rynku sale wystaw czasowych.

Muzeum w Brodnicy – Spichlerz

Brodnica
muzeum / galeria
Muzeum w Brodnicy mieści się w kompleksie trzech zabytkowych budowli. W spichlerzu eksponowane są wystawy stały oraz mieszczą się biura administracji.

Muzeum w Brodnicy – Zamek

Brodnica
muzeum / galeria
Muzeum w Brodnicy mieści się w kompleksie trzech zabytkowych budowli. Obecnie w piwnicach zamkowych prezentowane są dwie wystawy stałe: „Region brodnicki w średniowieczu” oraz „Rzeźby i detale architektoniczne z kaplicy zamkowej”.

Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło”

Brześć Kujawski
ośrodek kultury / dom kultury
Usytuowany w historycznym miejscu obiekt jest miejsce prezentacji historii i tradycji Brześcia Kujawskiego od neolitu po czasy współczesne. BCK jest organizatorem wystaw i imprez okolicznościowych. Ponadto instytucja prowadzi szereg pracowni warsztatowych w tym folkloru, muzyki, teatru.

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Bydgoszcz
edukacja
Akademia Muzyczna oprócz edukacji, prowadzi szeroką działalność artystyczną - realizuje koncerty i spektakle operowe oraz organizuje i współorganizuje konkursy i festiwale o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Akademicka Przestrzeń Kulturalna

Bydgoszcz
ośrodek kultury / dom kultury

Biblioteka (UKW) Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Bydgoszcz
biblioteka
Biblioteka UKW pełni zadania dydaktyczne, naukowe i usługowe. W skład systemu biblioteczno-informacyjnego uczelni wchodzi Biblioteka Główna oraz dwie biblioteki specjalistyczne. Biblioteka prowadzi również muzeum.

Bydgoskie Centrum Sztuki im. Stanisława Horno-Popławskiego

Bydgoszcz
muzeum / galeria
BCS organizuje wystawy, prelekcje i spotkania z artystami, koncerty, a także prowadzi działalność edukacyjną i wydawniczą.

Cafe Kino

Bydgoszcz
klub / pub / kawiarnia

Centrum Kultury Katolickiej WIATRAK

Bydgoszcz
ośrodek kultury / dom kultury
Propozycje „Wiatraka” kierowane są do osób w różnym wieku. Działalność to pięć głównych segmentów: edukacja, kultura, integracja społeczna, poradnia, współpraca międzynarodowa.

Cinema City Bydgoszcz

Bydgoszcz
kino
Kino posiada 13 klimatyzowanych sal, w tym jedną z nielicznych w Polsce sal 4DX®. Cinema City Bydgoszcz znajduje się w Centrum Handlowym Focus Mall w centrum miasta. Wjazdy na parking znajduje się z dwóch stron – od ul. Jagiellońskiej oraz ul. ks. Ludwika Sieńki.

Dom Kultury „Modraczek”

Bydgoszcz
ośrodek kultury / dom kultury

Dom Kultury ORION BSM

Bydgoszcz
ośrodek kultury / dom kultury
Osiedlowy dom kultury prowadzony przez Bydgoską Spółdzielnię Mieszkaniową organizuje szereg stałych form warsztatowych. Dom kultury prowadzi również spotkania w ramach Salonu Literackiego, organizuje również okazjonalne wydarzenia i konkursy.

Eljazz Club, Centrum Artystyczne

Bydgoszcz
klub / pub / kawiarnia
Klub mieści się w industrialnym budynku 30 metrów od Starego Rynku. Odbywają się tu koncerty bluesowe, rockowe i jazzowe, w tym w ramach Bydgoszcz Jazz Festival.

filtry0