Mapa kultury

szukaj   /   ustaw filtry
Powiat
Kategoria
Tag
szukaj pow. pojedynczej
Usuń filtry
OK

używasz 0 filtrów / liczba miejsc: 219

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Bydgoszcz
edukacja
Akademia Muzyczna oprócz edukacji, prowadzi szeroką działalność artystyczną - realizuje koncerty i spektakle operowe oraz organizuje i współorganizuje konkursy i festiwale o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

Toruń
kino, obiekt widowiskowy, ośrodek kultury / dom kultury

Amfiteatr na Podzamczu

Wąbrzeźno
obiekt plenerowy
Miejscem letnich spotkań mieszkańców i turystów jest Amfiteatr na Podzamczu, administrowany przez Wąbrzeski Dom Kultury.

Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo

Lubiewo
biblioteka, ośrodek kultury / dom kultury

Biblioteka (UKW) Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Bydgoszcz
biblioteka
Biblioteka UKW pełni zadania dydaktyczne, naukowe i usługowe. W skład systemu biblioteczno-informacyjnego uczelni wchodzi Biblioteka Główna oraz dwie biblioteki specjalistyczne. Biblioteka prowadzi również muzeum.

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Inowrocław
biblioteka
Czytelnię i wypożyczalnię uzupełnia oferta zajęć cyklicznych dla dzieci. W siedzibie organizowane są również: warsztaty, spotkania autorskie, spektakle oraz okolicznościowe zabawy z animatorami.

Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu

Grudziądz
biblioteka
Biblioteka Miejska składa się z gmachu głównego oraz 8 filii, w tym z 2 specjalistycznych (placówki integracyjnej oraz filii na terenie szpitala). Biblioteka organizuje wystawy, spotkania autorskie, konkursy i zajęcia edukacyjne.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dra Juliana Gerpe w Łabiszynie

Łabiszyn
biblioteka
Biblioteka gromadzi i udostępnia zbiory a także prowadzi szeroką ofertę zajęć i spotkań klubów zarówno dla dla dzieci i młodzieży jak i dla osób dorosłych. Instytucja organizuje spotkania autorskie oraz włącza się w szereg innych wydarzeń kulturalnych odbywających się w gminie Łabiszyn.

Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim

Sępólno Krajeńskie
biblioteka

Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim

Solec Kujawski
biblioteka
Poza działalnością biblioteczną, w przy instytucji działa Uniwersytet Trzeciego Wieku, Klub Rodzinny, Dyskusyjne Kluby Książki. Biblioteczna antresola została zaaranżowana na Salonik Ireny Santor, w którym zgromadzone są nagrody i wyróżnienia oraz liczne pamiątki przekazane placówce przez pierwszą damę polskiej piosenki.

Brodnicki Dom Kultury

Brodnica
ośrodek kultury / dom kultury
Brodnicki Dom Kultury realizuje wydarzenia kulturalne, prowadzi sekcje edukacyjno-warsztatowe oraz udostępnia swoje wnętrza dla przedsięwzięć impresaryjnych.

Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło”

Brześć Kujawski
ośrodek kultury / dom kultury
Usytuowany w historycznym miejscu obiekt jest miejsce prezentacji historii i tradycji Brześcia Kujawskiego od neolitu po czasy współczesne. BCK jest organizatorem wystaw i imprez okolicznościowych. Ponadto instytucja prowadzi szereg pracowni warsztatowych w tym folkloru, muzyki, teatru.

Bydgoskie Centrum Sztuki im. Stanisława Horno-Popławskiego

Bydgoszcz
muzeum / galeria
BCS organizuje wystawy, prelekcje i spotkania z artystami, koncerty, a także prowadzi działalność edukacyjną i wydawniczą.

Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki

Górsk
ośrodek kultury / dom kultury
W obiekcie organizowane są występy artystyczne, przeglądy teatralne, projekcje filmowe, prezentacje multimedialne oraz programy edukacyjne, kulturalne, prozdrowotne, sportowe, religijne i historyczne skierowane do szerokiego grona odbiorców.

Centrum Kultury BROWAR B.

Włocławek
ośrodek kultury / dom kultury

Centrum Kultury Dwór Artusa

Toruń
ośrodek kultury / dom kultury

Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit”

Kruszwica
ośrodek kultury / dom kultury
Centrum jest organizatorem wydarzeń zarówno w siedzibie instytucji jak i na terenie gminy Kruszwica, prowadzi również zajęcia warsztatowe. W strukturze CKiS „Ziemowit” znajduje się świetlica w Chełmach. Instytucja zarządza również obiektem przy ul. Kujawskiej (dawny KSM Popiel)

Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim

Jabłonowo Pomorskie
ośrodek kultury / dom kultury
Zadaniem Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim jest upowszechnianie różnych dziedzin kultury oraz organizowanie i popularyzację rekreacji i sportu na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Sępólno Krajeńskie
ośrodek kultury / dom kultury

Centrum Kultury Katolickiej WIATRAK

Bydgoszcz
ośrodek kultury / dom kultury
Propozycje „Wiatraka” kierowane są do osób w różnym wieku. Działalność to pięć głównych segmentów: edukacja, kultura, integracja społeczna, poradnia, współpraca międzynarodowa.

filtry0