Zabawowy Klub Filmowy Malucha „Zygzak” (dla rodzin)
Dla dzieci  /  Film

Zabawowy Klub Filmowy Malucha „Zygzak” (dla rodzin)

  • Wydarzenie archiwalne: 22.05.2022
Miejsce:
Pałac MłodzieżyBydgoszcz, Jagiellońska 27
Maluchy, które jeszcze nie miały okazji oglądać bajek w kinie, mają teraz swoje miejsce i swój prawdziwy filmowy Klub. Spotkania są doskonałą okazją do wprowadzenia w świat filmu, gdzie poznają losy Reksia, Bolka i Lolka, Misia Kudłatka, Pampaliniego i innych bohaterów polskich animacji. Gdy na dużym ekranie rozpoczyna się filmowa opowieść, młodzi widzowie przenoszą się w inną przestrzeń – nastaje cisza, skupienie i niesamowity, radosny dialog z bohaterami bajek. Podczas Zygzaka dzieci łączą zabawę z edukacją. Seans filmowy połączony jest z rozmową dotyczącą obejrzanych na ekranie treści. Uczestnicy mają również okazję wcielić się w rolę bajkowych postaci, wziąć udział w zabawach muzycznych i twórczych czy animacjach.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Każde to ok. 30 minut projekcji bajek i 30 minut zabawy.

Na Zygzaka zapraszamy dwie grupy odbiorców:

  • Zygzak dla przedszkoli: spotkania odbywają się w tygodniu, w godzinach pracy przedszkola. Obowiązują wcześniejsze zapisy grup. Zgłoszenia przyjmuje Małgorzata Maćkowiak, tel. 52 321 00 81 wew. 315.

  • Zygzak dla rodzin: propozycja na weekendowe przedpołudnie. Tu zapraszamy dzieci w wieku 3-7 lat wraz z opiekunem. Na to spotkanie nie obwiązują zapisy, natomiast jest biletowane. Koszt biletu 10 zł od dziecka, opiekun wchodzi bezpłatnie.


Oprócz wspólnego oglądania bajek z lat dzieciństwa rodziców i wspólnych rodzinnych zabaw, organizatorzy zapewniają także poczęstunek dla uczestników.

Źródło: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 27
85-097 Bydgoszcz
tel.:52 321 00 81