Z dzieckiem do teatru – warsztaty dla dzieci podczas spektakli
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

Z dzieckiem do teatru – warsztaty dla dzieci podczas spektakli

  • Wydarzenie archiwalne: 11.12.2022
Miejsce:
Teatr Wilama HorzycyToruń, Plac Teatralny 1
Zapraszamy dorosłych na spektakl, a dzieci na warsztaty.

Teatr Horzycy przygotował akcję „Z dzieckiem do teatru” dla rodziców i opiekunów, którzy mają trudności ze znalezieniem opieki dla dziecka na czas ich nieobecności. Podczas gdy oni oglądają spektakl, ich dzieci wesoło i twórczo spędzają czas na warsztatach plastyczno-teatralnych. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych animatorów, pedagogów i artystów. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Liczba miejsc: 12

Najbliższe spotkania:

11 grudnia, godz. 17.00, spektakl „Antygona w Nowym Jorku” w reż. Macieja Marczewskiego. Motywem przewodnim warsztatów będzie światło. Pod opieką animatorów dzieci wykonają m.in. lalki cieniowe.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy do biletu wstępu na spektakl dokupić, po wcześniejszej rezerwacji w Biurze Obsługi Widzów, bilet wstępu na warsztaty teatralne dla dziecka. Cena biletu to 15 zł. Warsztaty odbywają się przez cały czas trwania spektaklu.

Uwaga, teatr zarezerwował dodatkową pulę biletów na spektakl dla rodziców chcących zapisać dziecko na warsztaty, więc nie należy sugerować się faktem, że biletów online już nie ma.

Prosimy, aby dzieci zabrały z sobą ulubione napoje i przekąski oraz ubranie na zmianę (podczas warsztatów używamy materiałów plastycznych).

Źródło: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Plac Teatralny 1
87-100 Toruń
tel.:56 622 50 21

Powiązane wydarzenia

07
lutego (wtorek), godz. 19:00

Cud

08
lutego (środa), godz. 19:00

Cud

09
lutego (czwartek), godz. 19:00

Cud

10
lutego (piątek), godz. 18:00

Noce i dnie, czyli między życiem a śmiercią

11
lutego (sobota), godz. 18:00

Noce i dnie, czyli między życiem a śmiercią