XII Edycja (SPECJALNA) Gramy w Bangery!
Wstęp wolny  /  Inne

XII Edycja (SPECJALNA) Gramy w Bangery!

  • Wydarzenie archiwalne: 29.10.2022
Miejsce:
Książnica KopernikańskaToruń, Juliusza Słowackiego 8
Szanowni Planszówkowicze Kolejna edycja Gramy w Bangery już w październiku. Tym razem specjalna Będzie to część realizowanego przez Książnicę Kopernikańską projektu Literackie przygody młodych – gry planszowe w służbie książce”. Zadania dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego . Tym razem wybieramy gry, o których mówiliśmy podczas naszych spotkań online lub związane z literaturą.
Lubicie grać w duże i wymagające gry? Ciężko jest Wam znaleźć współgraczy do tego typu tytułów? Nie macie czasu brnąć przez obszerną instrukcję? Ta impreza jest dla Was!
My – wybieramy dla Was wymagające gry i prezentujemy Wam ich zasady. Wy - rezerwujecie sobie miejsce przy odpowiednim stoliku. Dalej to już tylko czysta przyjemność grania.

Zasady są proste:
• w tym wydarzeniu będziemy sukcesywnie publikować posty z wybranymi przez nas tytułami. Pojawią się tam imiona animatorów, liczba dostępnych miejsc oraz czas trwania danej rozgrywki. Posty ukażą się 20 października. Chętnych, którzy chcieliby zostać animatorem i poprowadzić rozgrywkę prosimy o kontakt na maila: p.kozlowski@ksiaznica.torun.pl
• Następny krok to zgłoszenie swojego udziału w danej rozgrywce. Zaklepałeś miejsce? Traktuj to poważnie. Dla nas oznacza to, że pojawisz się o umówionej godzinie gotów do rozpoczęcia rozgrywki i fajnej zabawy.
• Impreza rozpocznie się 29 PAŹDZIERNIKA 2022 o godzinie 17:00. Postaraj się nie spóźnić. Szanuj swojego animatora i współgraczy. Czekamy na Ciebie tylko 15 min.

Pamiętajcie, że w wydarzeniu mogą brać udział tylko animatorzy i zapisani gracze.
Miłej zabawy i do zobaczenia przy planszy!

info: https://www.facebook.com/events/878912059757502/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Źródło: Książnica Kopernikańska w Toruniu