Wystawa biżuterii artystycznej inowrocławianki Agnieszki Działo-Jabłońskiej
Sztuki wizualne

Wystawa biżuterii artystycznej inowrocławianki Agnieszki Działo-Jabłońskiej

  • Wydarzenie archiwalne: 21.03.2024
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16

W czwartkowe popołudnie w Saloniku Literacko-Artystycznym odbył się wernisaż autorskich prac Agnieszki Działo-Jabłońskiej, artystki złotniczki, która od wielu lat projektuje
i tworzy niepowtarzalną, oryginalną artystyczną biżuterię pod marką JA JABŁOŃSKA BIŻUTERIA. Podczas otwarcia wystawy „Gdy dotknęłam złota” Agnieszka Działo-Jabłońska opowiedziała o swojej drodze zawodowej i o towarzyszących jej emocjach podczas pracy ze złotem, a zaproszeni goście mogli bliżej zapoznać się z dokonaniami artystki na niwie sztuki złotniczej i zobaczyć nagrodzone w konkursach prace m.in. takie, jak: „Kobiecość” i „Kolory miłości dotykiem malowane”.
Oprócz wrażeń duchowych uczestnicy mieli możliwość posmakowania niebanalnych smakołyków przygotowanych na tę okazję przez Akademię Szkolnictwa AS kierowaną przez Halinę Peta.

Wystawa czynna do 19 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 12.06

Dziecięca galeryjka

03
czerwca (poniedziałek), godz. 16:00

Kawa w perfumerii?