Współpraca z mediami – Śniadanie czwartkowe #9 | spotkanie
Edukacja

Współpraca z mediami – Śniadanie czwartkowe #9 | spotkanie

  • Wydarzenie archiwalne: 20.06.2024
Miejsce:
WOAK – Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury (Młyn Kultury)Toruń, ul. Kościuszki 75-77

Jak sprawić, by dziennikarze i dziennikarki chętnie odwiedzali Twoją instytucję lub organizację i bywali na organizowanych przez Ciebie konferencjach, briefingach? O co zadbać, aby przygotowane przez Ciebie materiały były dla nich przydatne i chętnie wykorzystywane? Jak usprawnić współpracę z mediami – ku korzyści i zadowoleniu dla obu stron? O tym – i więcej – porozmawiamy podczas kolejnego spotkania w ramach WOAK-owego cyklu Śniadanie czwartkowe, na które zapraszamy osoby pracujące w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, freelancerki oraz freelancerów. Tym razem do wspólnego stołu siądą z nami goście specjalni – osoby pracujące w regionalnych mediach.

Od strony kuchni opowiedzą o przygotowywaniu materiałów przez dziennikarzy i dziennikarki, ograniczeniach związanych z cyklem wydawniczym, czy koncesją oraz o tym, o czym można mówić poza blokami reklamowymi… a co promować jedynie w formie reklamy płatnej. Jak zawsze nie zabraknie możliwości podzielenia się przez uczestników i uczestniczki spotkania własnymi doświadczeniami oraz dobrymi praktykami, zadania pytań, a także nawiązywania współpracy. Zabierzcie swoje wizytówki, na pewno się przydadzą!

Tym razem naszymi ekspertami będą osoby reprezentujące zaprzyjaźnione i mieszczące się po sąsiedzku z WOAK-iem Radio GRA: Marcin Wiśniewski – znany słuchaczom i słuchaczkom jako Martinez – jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy Radia GRA Toruń, organizator wielu imprez kulturalnych i sportowych, współzałożyciel stowarzyszenia Go!Sport oraz Monika Wasilewska – jedna z najbardziej doświadczonych Doradczyń Klienta Radia GRA i Grupy RMF w kujawsko-pomorskim, odpowiadająca za akcje promocyjne wielu kluczowych klientów.

Na wspólnym śniadaniu poruszamy przydatne tematy związane z rozwojem, zdobywaniem nowych umiejętności oraz poszerzaniem kompetencji. To okazja do poznania osób, przed którymi stają podobne do Waszych wyzwania oraz przestrzeń wspólnego poszukiwania rozwiązań.Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Powiązane wydarzenia

19
sierpnia (poniedziałek), godz. 10:00–14:00
⟶ DO 23.08

Sprint po technikach z Tomaszem Cebo | warsztaty malarskie dla młodzieży 12+ i dorosłych

30
sierpnia (piątek), godz. 15:30

Nakręć się w 24 godziny | wyzwanie filmowe

31
sierpnia (sobota), godz. 15:30

Nakręć się w 24 godziny | wyzwanie filmowe

31
sierpnia (sobota), godz. 16:00

Nakręć się w 24 godziny | wyzwanie filmowe