Wręczenie nagrody Kopernik Ekonomista i koncert TRE VOCI
Muzyka i taniec

Wręczenie nagrody Kopernik Ekonomista i koncert TRE VOCI

  • Wydarzenie archiwalne: 17.09.2023
Miejsce:
Centrum Kultury TeatrGrudziądz, Teatralna 1

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski ma zaszczyt zaprosić na koncert zespołu TRE VOCI. Występ artystyczny poprzedzi wręczenie Nagrody Kopernika Ekonomisty.

TRE VOCI to tenorzy nowej generacji, artyści przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej jak My Way, The Prayer czy Szczęśliwej drogi już czas. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

TRE VOCI już od lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie – od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania
z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia.

Skład zespołu:
Voytek SOKO Sokolnicki,
Mikołaj Adamczak,
Milosz Gałaj.

Bezpłatne zaproszenia na koncert w kasie teatru będzie można odebrać 1 września 2023 r. od godz. 8.00. Liczba zaproszeń ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Powiązane wydarzenia

29
czerwca (sobota), godz. 19:00

LnSM: Marta Szefke – Groove Band

01
lipca (poniedziałek), godz. 10:00–13:00

Warsztaty Teatralne dla młodzieży (14-20 lat)

02
lipca (wtorek), godz. 10:00–13:00

Warsztaty Teatralne dla młodzieży (14-20 lat)

03
lipca (środa), godz. 10:00–13:00

Warsztaty Teatralne dla młodzieży (14-20 lat)