Wojtek Cugowski w Wąbrzeźnie
interdyscyplinarne

Wojtek Cugowski w Wąbrzeźnie

  • Wydarzenie archiwalne: 04.04.2024
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, Wolności 47

 Zapraszamy Państwa do Wąbrzeskiego Domu Kultury na Koncert akustyczny Wojtka Cugowskiego gitarzysty i wokalisty o niezwykle melodyjnym głosie.

Artysta powraca na scenę z autorską płytą „Nie czekaj na znak” prezentując tam doskonały wokal i wirtuozerski kunszt instrumentalny.Muzyk ze znawstwem i lekkością balansuje między stylowym rockiem a bluesowymi klimatami.

W 2001 roku Wojtek Cugowski z bratem Piotrem Cugowskim stworzyli grupę Bracia, z którą występowali przez kolejnych 17 lat. Połączenie mocnych rockowych riffów z melodyjnym graniem przyniosło grupie wiele nagród i przebojów, a także trzy autorskie płyty, z których ostatnia – „Zmienić zdarzeń bieg” – pokryła się złotem i platyną. 
Przez ostatnie trzy lata bracia dzielili scenę z ojcem, Krzysztofem Cugowskim, w projekcie Cugowscy. Ich współpraca zaowocowała przebojową płytą „Zaklęty krąg” i wielomiesięczną trasą koncertową.

Po sukcesach Braci i przebojowej trasie projektu Wojtek Cugowski postanowił wrócić do korzeni i ponownie stanąć na scenie jako wokalista.  Tak zrodziła się najnowsza odsłona jego scenicznej działalności, która gwarantuje najwyższą muzyczną klasę, podróż do wysmakowanych dźwięków połączonych z niezwykłym wokalem i charyzmą frontmana.
Na swoich koncertach artysta zabiera publiczność w podróż przez świat rocka, prezentując zarówno utwory z nowej płyty, swojej przeszłości z zespołem Bracia , jak i niezwykłe interpretacje klasyki polskiej i światowej muzyki rockowej.
Bilety do nabycia w kasie WDK od pon. do pt. w godz. 12.00-16.00 w cenie 60,00 zł/os., natomiast cena biletów grupowych (grupa od 15 osób lub dla posiadaczy „Karty seniora”) wynosi 50,00 zł. /os. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 566881727, wew. 27 Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Powiązane wydarzenia

28
maja (wtorek), godz. 17:00

Wystawa „Stop war take photo” w WDK

02
czerwca (niedziela), godz. 14:30

Rodzinna drożdżówka na Dzień dziecka

02
czerwca (niedziela), godz. 16:00

Balonowy Dzień Dziecka z WDK

07
czerwca (piątek), godz. 10:00

„Uśmiechnięte nutki” w WDK