Wieczorne dyrdymałki
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Inne

Wieczorne dyrdymałki

  • Wydarzenie archiwalne: 15.02.2024
Miejsce:
Miejski Dom Kultury w BarcinieBarcin, Artylerzystów 8
Wieczorne dyrdymałki - kojące opowieści z muzyką na żywo.

Po czasie pełnym codziennych emocji, wrażeń radości czy smutków chcemy zaprosić najmłodszych wraz z bliskimi im dorosłymi do wspólnej relaksacji i podróży w świat wyobraźni. Podczas spotkania zaczarujemy czytaną opowieścią, której towarzyszyć będą przyjazne dźwięki muzyki granej na żywo. Przygaszone światła i przyjemne zapachy, wygodne pufy i poduszki, wyciszone telefony i mała ilość bodźców pomogą pozbyć się napięć i wejść w stan odpoczynku i niezwykłego, kojącego odprężenia.

Dla kogo: Dzieci w wieku 4+ lat (sugerowany wiek do 9 lat) z bliskimi im dorosłymi. Ważne - Dzieci znajdują się pod opieką dorosłych (nie można pozostawić dzieci bez opieki)

Prowadzący: Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. animacji kultury w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Grzegorz Kaźmierski – operator kamery, muzyk, animator kultury, filmoznawca. Specjalista ds. animacji kultury w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu.Źródło: Miejski Dom Kultury w Barcinie

Miejski Dom Kultury w Barcinie

ul. Artylerzystów 8
88-190 Barcin
tel.: 52 353 93 90

Powiązane wydarzenia

24
lutego (sobota), godz. 18:00

Kabaret Jurki

09
marca (sobota), godz. 18:00–19:30

Ty się śmiej Madame 2

15
marca (piątek), godz. 18:00

Bonjour, c'est moi, Klaudia Szmidt

16
marca (sobota), godz. 18:00

Spektakl "Żona do adopcji"

17
marca (niedziela), godz. 18:00–19:00

Teresa Werner