Logo partnera
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

Wernisaż wystawy – Szepty Lunuli

  • Wydarzenie archiwalne: 07.09.2023
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16

Już 7 września, o godz. 17:00 zapraszamy do Saloniku Literacko-Artystycznego na niezwykły wernisaż wystawy ilustratorki – Marty Chmieleckiej.

Nadchodząca kolekcja to zbiór nowoczesnych, artystycznych interpretacji słowiańskiej kultury, przedstawiający jej różnorodne aspekty. Kolorowe ilustracje, wykonane techniką gwaszu, przeniosą widza w świat legend, kobiecości i księżycowych opowieści.
To będzie wieczór pełen magii!

Marta Chmielecka – ilustratorka zakochana w akwarelach i gwaszu, fanka kolorów i dobrego designu. Od najmłodszych lat interesuje się sztuką i angażuje w nią również swoje dzieci. Organizatorka cyklicznych spotkań z akwarelą i gwaszem. Tym razem zaprezentuje nową kolekcję, która jest zbiorem artystycznych interpretacji słowiańskiej kultury.

Zdjęcia wykonane podczas wernisażu posłużą do celów promocyjnych i działalności statutowej Biblioteki. Wystawa zrealizowana w ramach projektu „Protokół Kulturalny VII” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 36 98

Powiązane wydarzenia

28
września (czwartek), godz. 15:30

Klub Gier „Siódemka” w Filii nr 7 zaprasza…

28
września (czwartek), godz. 16:00

Język niemiecki dla każdego

28
września (czwartek), godz. 16:00

Jesienne czytanie przy Manhattanie!

28
września (czwartek), godz. 17:00

Five o’clock