Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat
Dla dzieci  /  Edukacja  /  Muzyka i taniec

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat

 • Wydarzenie archiwalne: 19.02.2022
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyToruń, ul. Szpitalna 8
W sobotni poranek zapraszamy na “Hulanki i swawole” czyli comiesięczne warsztaty umuzykalniające dla dzieci.
Najważniejsza jest dobra zabawa. Każde dziecko znajdzie przestrzeń do indywidualnej ekspresji wykonując proponowane ćwiczenia w sposób naturalny. Swoboda interpretacji korzystnie wpłynie na wzrost kreatywności i śmiałość w wyrażaniu siebie poprzez gesty.
Za pomocą pląsów i wygibasów dzieci poznają różne zagadnienia związane z dźwiękiem, a także rozwiną wyobraźnię muzyczną i poczucie orientacji w schemacie własnego ciała.
Każde spotkanie stanowi odrębną całość, dzięki czemu można do nas dołączyć w dowolnym momencie.
4-6 lat to sugerowany wiek przez prowadzącego. Rodzic może zapisać dziecko w dowolnym wieku dokonując indywidualnej oceny możliwości jego udziału w zajęciach.

UWAGA:
 • zapisy do czwartku 17 lutego 2022 r. przez formularz zgłoszeniowy na dole strony;

 • czas trwania 45 minut;

 • liczba miejsc ograniczona;

 • na zajęcia prosimy zabrać wygodne rzeczy.


 • Cena: 5 złotych/dziecko (opiekun bezpłatnie);

  Płatność w kasie (do godz. 15:00 w dni robocze) lub na konto: Bank MILLENNIUM
  61 1160 2202 0000 0000 6090 1253 (w tytule przelewu proszę podać datę i nazwę warsztatów).
  WIĘCEJ INFORMACJI:
  Grzegorz Kaźmierski
  e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl
  tel. 56 652 27 55

  PROWADZĄCY:
  Grzegorz Kaźmierski – muzyk oraz realizator dźwięku, animator kultury, teatrolog i filmoznawca. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Absolwent teatrologii i filmoznawstwa na UKW w Bydgoszczy oraz filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu. Jako recenzent teatralny współpracował z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu, Teatrem Baj Pomorski oraz ACKiS „Od Nowa”. Koordynował projekty kulturalne realizowane w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Toruniu. Jest założycielem i liderem improwizacyjnego projektu muzyczno-poetyckiego 3. Piętro, którego debiutancki album „Improwokacja” ukazał się w czerwcu 2021 roku z ramienia Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Domu Literatury w Łodzi. Podejmował artystyczną współpracę z takimi instytucjami jak Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, Dworem Artusa czy studenckim Radiem Sfera. W 2019 roku ukazał się solowy album Grzegorza Kaźmierskiego „Improv”. Koncertował na wielu festiwalach, m.in.: Fala Poprzeczna w Gdańsku czy Ogólnopolskie Spotkania Poetów „Biała Lokomotywa” w Łazieńcu. Wraz z artystą wizualnym Tomaszem Wlaźlakiem tworzy projekty artystyczne zderzające muzykę eksperymentalną z nowymi mediami, a jako kompozytor współpracuje z reżyserką teatralną Aleksandrą Skorupą. Ich najnowszą wspólną realizacją jest spektakl „Królowa Maab”, którego premiera miała miejsce podczas Festiwalu Czasu Wolnego LABA w Warszawie. Jest także współzałożycielem duetu instrumentalnego Mlecze.

  Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

  Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

  Szpitalna 8
  87-100 Toruń
  tel.:56 652 27 55