„Uśmiechnięte nutki” w WDK
Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

„Uśmiechnięte nutki” w WDK

  • Wydarzenie archiwalne: 07.06.2024
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, Wolności 47

Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w Przeglądzie Przedszkolnej „Uśmiechnięte nutki”.

Do udziału zapraszamy solistów oraz duety.  W tym roku muzyczne spotkanie z piosenką zaplanowane zostało 7 czerwca a uczestniczyć w nim mogą dzieci w wieku przedszkolnym (również te, które nie uczęszczają do przedszkola) oraz uczniowie „zerówek”. 
To coroczne muzyczne spotkanie w domu kultury jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności na scenie co niewątpliwie jest dużym i wyjątkowym wydarzeniem w życiu małego człowieka. 
Celem „Uśmiechniętych nutek” jest popularyzacja wartościowego materiału repertuarowego dla dzieci, integracja środowisk przedszkolnych oraz prezentacja młodych artystów. 
Wszyscy wokaliści prezentujący się podczas Przeglądu otrzymują dyplomy, statuetki oraz upominki rzeczowe. 
Osoby zainteresowane udziałem w Przeglądzie zobowiązane są do nadesłania wypełnionej karty zgłoszenia (zał. nr 1) do dnia 24 maja 2024 r. na adres organizatora: Wąbrzeski Dom Kultury, ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno, tel. 56 688 17 27, e.mail: tywanek@wdkwabrzezno.plpromocja@wdkwabrzezno.pl.Uwaga! Wpłata akredytacji w wysokości 10 zł od każdego uczestnika w biurze organizacyjnym w dniu Przeglądu.Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Powiązane wydarzenia

28
lipca (niedziela), godz. 10:00

Miejska Wystawa Zabytkowych Pojazdów

05
sierpnia (poniedziałek)
⟶ DO 07.08

Plener malarski dla dzieci

08
sierpnia (czwartek)

Plener malarski w Wąbrzeźnie

09
sierpnia (piątek)

Plener malarski w Wąbrzeźnie