UNIVERSE - Ty masz to, czego nie mam ja, Walentynki 2023
Muzyka i taniec

UNIVERSE - Ty masz to, czego nie mam ja, Walentynki 2023

  • Wydarzenie archiwalne: 14.02.2023
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2
Świętuj Walentynki z zespołem UNIVERSE!

Na niezapomniany koncert do Teatru Miejskiego zapraszamy nie tylko zakochanych!

UNIVERSE to jeden z najpopularniejszych polskich  zespołów  muzycznych założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku. Laureat festiwali w Opolu i w Sopocie. Piosenki grupy sukcesywnie stawały się przebojami,  okupując najbardziej popularne listy przebojów.  Setki koncertów przysporzyły im wielu wiernych słuchaczy i fanów. Popularność osiągnęli nie tylko w Polsce, ale i wśród Polonii w wielu krajach Europy  i Ameryki. Wydali  łącznie 14 albumów, zawierających ponad 150 piosenek.

Każdy koncert jest sentymentalnym powrotem do muzyki lat 80-tych i 90-tych lat. Gromadzi wszędzie rzesze naszych fanów, wyzwala chęć wspólnej zabawy i  daje wiele powodów do wzruszeń.

Zespół świetnie brzmi i dba, by  twórczość Mirosława Breguły, wspaniałego artysty, kompozytora, autora tekstów i aranżera była jak najlepiej przekazana na koncertach przypominając największe przeboje oraz promując mniej znane piosenki zespołu.

Wszyscy pamiętamy największe przeboje UNIVERSE„Tacy byliśmy”„Tyle chciałem Ci dać” (duet z Beatą Kozidrak), „W perły zmienić deszcz”, „Wołanie przez ciszę”, „Deszczowa nieznajoma”, „Mr. Lennon”, „Nie wiem czy to miłość”, „Głupia Żaba” czy „Ciągle szukam drogi”.

 

Skład zespołu:

Henryk Czich – vocal, piano

Wojciech Wesołek – gitary

Damian Filipowski – gitary

Marek Jagucki – instrumenty klawiszowe

Marek Kopecki – gitara basowa

Grzegorz Krzykawski – perkusja

Spędź z nami 14 lutego!

Bilety: 35zł

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa