Twórczy ferment – wakacyjne warsztaty
interdyscyplinarne

Twórczy ferment – wakacyjne warsztaty

  • Wydarzenie archiwalne: 21.07.2023
Miejsce:
Młyn KulturyToruń, ul. Kościuszki 75-77

Masz więcej niż 15 lat i interesujesz się teatrem, innymi sztukami performatywnymi albo sztukami wizualnymi? Chcesz ciekawie spędzić czas w gronie osób z podobną pasją? A może szukasz inspiracji lub po prostu rozpiera Cię energia i chcesz podziałać twórczo? Zarezerwuj sobie czas od 21 do 25 sierpnia i już dziś zapisz się wakacyjne warsztaty Twórczy ferment.

Przez cały tydzień (pon.-pt.) będziemy się codziennie spotykać i aktywnie działać twórczo. Założeniem warsztatów jest połączenie różnych dziedzin sztuki i wzajemna inspiracja. Będziemy się nawzajem inspirować, a to czego się nauczymy wykorzystamy we wspólnym radosnym działaniu artystycznym. DLA KOGO? Młodzież powyżej 15. roku życia, osoby które:
  • interesują się i tworzą sztukę (różnych dziedzin),
  • mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim,
  • chcą poznać innych ludzi z artystycznego środowiska,
  • chcą rozwijać swoje umiejętności,
  • chcą poznać nowe środki wyrazu, typowe dla różnych dziedzin sztuki
Wakacyjne warsztaty mogą być pierwszym krokiem do udziału w projekcie Twórczy Ferment, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc. KIEDY i GDZIE? 21-25 sierpnia w godzinach 10:00-15:00 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury, ul. Kościuszki 75-77, sale warsztatowe na IV piętrze oraz w sobotę 26.08.2023 r. w godz. 14:00-19:00. OPŁATA: 50 ZŁ płatność przez przycisk na dole strony. SPOSOBY REKRUTACJI? – >>wypełnij formularz << i zakup bilet. kup bilet PROWADZĄCA: Ola Matuszewska - absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu, aktualnie studentka kulturoznawstwa drugiego stopnia. Od lat udziela się w amatorskich teatrach, ale nie tylko, między innymi działała w Teatrze Horzycy w Toruniu. Przez 2 lata należała do Młodego Teatru, aktualnie współpracuje ze Studenckim Teatrem „Antrakt”. Wielokrotnie prowadziła warsztaty teatralne w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych. Pracowała jako animator w Muzeum Partaczy, gdzie prowadziła zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu na stanowisku specjalistka ds. animacji kultury.

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35