Twórczy Ferment: Koncert Dominiki Sztonyk
Muzyka i taniec

Twórczy Ferment: Koncert Dominiki Sztonyk

  • Wydarzenie archiwalne: 29.10.2022
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyToruń, ul. Szpitalna 8
Posłuchajcie Dominiki Sztonyk na żywo. W ramach cyklu Twórczy Ferment zapraszamy na jej kameralny koncert w sobotę, 29 października o 18:30. Program koncertu tworzą piosenki delikatne i klimatyczne: ballady, utwory aktorskie i autorskie single Dominiki. Jej repertuar sięga do twórczości Agnieszki Osieckiej, Anny Jantar, Jonasza Kofty, Jacka Kaczmarskiego, Krzysztofa Baczyńskiego, Przemysława Gintrowskiego, Fryderyka Chopina, a także Nicka Cave'a i Leonarda Cohena w przekładach Romana Kołakowskiego.


Dominika Sztonyk – wokalistka, autorka tekstów, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu, studentka psychologii. Pierwsze artystyczne kroki stawiała na scenie Prudnickiego Ośrodka Kultury. We współpracy z wytwórnią płytową Id Records wydała dwa single: „szczeRAdość” i „Kiedy przyjdziesz ponownie”, które osiągnęły sukcesy radiowe utrzymując się w muzycznych notowaniach.

------------------------------------------
Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc. Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności. To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie.


www.bilety24.pl/koncert/1339-koncert-dominiki-sztonyk-i-tworczy-ferment-81221


Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35