Twórczy ferment: Iwan "janek" Żylicz - koncert
Muzyka i taniec

Twórczy ferment: Iwan "janek" Żylicz - koncert

  • Wydarzenie archiwalne: 15.04.2023
Miejsce:
Wojewódzki Ośrodek Animacji KulturyToruń, ul. Kościuszki 75-77

Twórczy ferment powraca! Po przerwie związanej z naszą przeprowadzką do nowej siedziby wznawiamy cykl spotkań z artystami – debiutantami.


Iwan Żylicz (pseudonim Janek) to wrażliwy, młody chłopak, który swoje emocję pokazuję poprzez muzykę. Jego piosenki są bardzo osobiste i dzięki temu niepowtarzalne.
Janek sam piszę, komponuje i wykonuje swoje utwory. Inspiruje się takimi twórcami jak Taco Hemingway, Dawid Podsiadło czy Gibbs. Jednak Janek jest indywidualnością i podążą za swoją intuicją.
Kiedy słucha się muzyki Janka otwiera się przed nami świat wrażliwości siedemnastolatka. Jego muzyka to obraz codziennych przeżyć młodych ludzi i tego, co dla nich aktualne i ważne.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej na V piętrze, w nowej siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury przy ul. Kościuszki 75-77.

Na początek mamy pakiet biletów w OFERCIE PROMOCYJNEJ w cenie 10 zł, po wyczerpaniu puli udostępnimy bilety ULGOWE w cenie 15 zł i NORMALNE w cenie 20 zł


Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.
Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności.
To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie

Regulamin wydarzeń artystycznych WOAK

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35

Powiązane wydarzenia

01
czerwca (czwartek), godz. 10:00

Moja pierwsza odyseja kosmiczna

02
czerwca (piątek), godz. 10:00

Moja pierwsza odyseja kosmiczna

03
czerwca (sobota), godz. 10:00

Moja pierwsza odyseja kosmiczna

03
czerwca (sobota), godz. 12:00

Moja pierwsza odyseja kosmiczna