Logo partnera
Muzyka i taniec

The Animals and Friends – 60th Anniversary Edition (impresaryjne)

  • 19
    maja 2024 (niedziela), godz. 19:00
Miejsce:
Filharmonia PomorskaBydgoszcz, Andrzeja Szwalbego 6

The Animals & Friends

Zapraszamy na niezapomniany koncert jednego z najważniejszych rockowych zespołów wszech czasów! The Animals mają w swym dorobku cały szereg znakomitych przebojów, unieśmiertelnił ich jednak ponadczasowy hit „House of the Rising Sun” z czerwca 1964.

Legendarne postaci sceny muzycznej, takie jak perkusista John Steel (związany z The Animals od samego początku z krótką przerwą w latach 60.) oraz utalentowany klawiszowiec Mick Gallagher, Danny Handley i Roberto Ruiz, poprowadzą publiczność przez niezapomnianą podróż muzyczną. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko przeniesie Was do czasów świetności zespołu, ale również pozwoli doświadczyć magii ich obecności na scenie.

Na koncercie The Animals & Friends nie zabraknie wszystkich największych przebojów, które zdefiniowały ich kariery. „We Gotta Get Out Of This Place”, „Boom Boom”, „Don’t Let Me Be Misunderstood”, „Baby Let Me Take You Home”, „I Put A Spell On You”, a także nieśmiertelny „House of the Rising Sun”!

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na koncerty The Animals & Friends.Źródło: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
tel.: 52 321 04 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 19:00

Vadim Brodski

25
lutego (niedziela), godz. 18:00

Paweł Domagała – Narnia Tour (impresaryjne)