Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu – wystawa w Toruniu
Dziedzictwo

Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu – wystawa w Toruniu

Wydarzenie w ramach obchodu Roku Kopernika. Zobacz podstronę Kopernik 550
  • Wydarzenie archiwalne: 21.11.2023
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w ToruniuToruń, Czerwona Droga 8
Wróciła do domu! Nasza wystawa „Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu” kończy tegoroczne tournée po województwie. Od połowy lutego gościła w Toruniu przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Grudziądzu, Chełmży, Chełmnie, Włocławku, Nawrze, Wąbrzeźnie, Żninie, Unisławiu, Solcu Kujawskim, Brodnicy, Skrwilnie i Rypinie. Obchody Roku Kopernikowskiego 2023 kończy przy naszej siedzibie, na ul. Czerwona Droga 8 w Toruniu.
 
Zapraszamy do oglądania wystawy i zajrzenia do „pałacyku”, w którym mieści się punkt informacyjny kujawsko-pomorskiego odcinka Szlaku Kopernikowskiego, a w nim dodatkowe materiały promocyjne.
 
I oczywiście zachęcamy do wycieczek po trasie! Koniecznie z aparatem, aby wziąć udział w naszym konkursie:

Więcej informacji o Szlaku Kopernikowskim na Kujawach i Pomorzu, znajduje się w przewodniku dostępnym w punktach Informacji Turystycznej, a także na stronie internetowej dedykowanej kujawsko-pomorskiej części Szlaku (link poniżej). Pełna trasa Szlaku Kopernikowskiego, obejmującego poza naszym województwa, także miejsca i obiekty w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim, dostępna jest z kolei na oficjalnej stronie Szlaku:

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego i jest dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu

Czerwona Droga 8
87-100 Toruń
tel.: 56 649 45 99