SZLAGIEROWY ZAWRÓT GŁOWY- dwa pokolenia.
Muzyka i taniec

SZLAGIEROWY ZAWRÓT GŁOWY- dwa pokolenia.

  • Wydarzenie archiwalne: 05.05.2024
Miejsce:
Centrum Kultury TeatrGrudziądz, Teatralna 1

Piękne, nastrojowe i melodyjne utwory, taneczne rytmy i wiele pozytywnych wrażeń. Jeśli chcielibyście mile spędzić czas i posłuchać melodyjnych piosenek, uśmiechnąć się słuchając dobrego humoru oraz zabawnych dialogów z publicznością, jednocześnie podśpiewując znane i lubiane szlagiery , „To nasza miłość” „Piękne róże” „Miłosny flirt” „Uczucie” „Mój magiczny świat” „Usta Twe” „Dla Ciebie mamo” „W pogodną noc” i wiele innych przebojów. Artyści, których Państwu przedstawiamy mają ogromne możliwości wokalne. Posiadają bogaty repertuar muzyczny, który trafia bezpośrednio do odbiorców i to w każdym wieku. Ich utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych, ponadto współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC, gdzie są stałymi gośćmi.

O Nas :
Mirosław Szołtysek- prawdziwa legenda śląskich szlagierów.
Urodzony w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej Rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS,a także osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa „Śląska Perła” Wokalista i tekściarz. Na scenie występuje z żoną Bożeną. MarsaAlam- Profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością . W roku 2023 wydają swoją drugą autorską płytę. Na rynku muzycznym od 7 lat. Ostatnia nowość zespołu, piosenka „Mój magiczny świat” przyniosła ich spory sukces. Utwór w szybkim tempie podbija stacje radiowe i telewizyjne. Wszystkie utwory melodyjne i szybko wpadające w ucho. Mają na swoim koncie wiele koncertów. Teledyski Mirosława Szołtyska jak i zespołu MarsaAlam dostępne na YouTube,profil Szlagiery.TV.

Myślą przewodnią każdego koncertu jest przede wszystkim zadowolenie Publiczności. Autorskie utwory pochodzące z Ich płyt, jak i znane i lubiane piosenki biesiadne Program artystyczny jest okraszony stosowną do okazji dawką humoru, w postaci kawałów i dowcipów artystów. Występ stanowi spójną, muzyczno-słowną całość, a widowisko swym tańcem i uśmiechem ubarwiają piękne oraz utalentowane tancerki.Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Powiązane wydarzenia

29
czerwca (sobota), godz. 19:00

LnSM: Marta Szefke – Groove Band