Teatr / Kabaret

Szlagierowy Zawrót Głowy

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Kujawskie Centrum Kultury / Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2

Jeśli chcielibyście mile spędzić czas i posłuchać melodyjnych piosenek, uśmiechnąć się słuchając dobrego humoru oraz zabawnych dialogów z publicznością, jednocześnie podśpiewując znane i lubiane szlagiery: „To nasza miłość”,  „Piękne róże”, „Miłosny flirt”, „Uczucie” „Mój magiczny świat” „Usta Twe”, „Dla Ciebie mamo”, „W pogodną noc” i wiele innych przebojów, zapraszamy na koncert!

Artyści, których Państwu przedstawiamy posiadają bogaty repertuar muzyczny, który trafia bezpośrednio do odbiorców i to w każdym wieku. Ich utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych, ponadto współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC, gdzie są stałymi gośćmi.

Mirosław Szołtysek – prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Urodzony w Wielkich Hajdukach czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa „Śląska Perła”. Wokalista i tekściarz. Na scenie występuje z żoną Bożeną.

Marsa Alam – profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością. W roku 2023 wydali swoją drugą autorską płytę. Na rynku muzycznym od 7 lat. Ostatnia nowość zespołu, piosenka „Mój magiczny świat” przyniosła ich spory sukces. Utwór w szybkim tempie podbija stacje radiowe i telewizyjne. Wszystkie utwory melodyjne i szybko wpadające w ucho. Mają na swoim koncie wiele koncertów.

Teledyski Mirosława Szołtyska jak i zespołu Marsa Alam dostępne są na YouTube (profil Szlagiery.TV).

Bilety – w cenie 65-80 zł – do nabycia:

– www.kupbilecik.plŹródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

dzisiaj
⟶ stała

Askaukalis

26
lutego (poniedziałek), godz. 19:00

MALEŃCZUK & Rhythm Section

27
lutego (wtorek), godz. 18:30

Spektakl „Klimakterium… i już”