Logo partnera
Edukacja

“Szczęśliwe dzieciństwo”- warsztaty tworzenia własnej zabawki

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16
W dzieciństwie każdy z nas miał swojego ukochanego misia, ulubioną lalkę, zabawki, które pocieszały, kiedy było nam smutno, utulały do snu.

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza rodziców, dziadków wraz z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi na jednodniowe bezpłatne warsztaty wspólnego tworzenia zabawek – szmacianych pajacyków, lalek. Na zajęciach rodzice, dziadkowie wraz z dziećmi wysłuchają  opowieści o starych zabawkach, zapoznają się z procesem ich tworzenia oraz wspólnie je  wykonają. Tworzenie zabawek przygotowane i poprowadzone będzie przez  animatorów z Muzeum Zabawek i Bajek z Torunia.

 

Data warsztatów: 2 listopada (wtorek) w godz. 1700 - 20.00

Miejsce warsztatów: Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Kilińskiego 16.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr tel. (52) 357-93-89, osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16) lub mailowo pod adresem: wypozyczalnia@bmino.pl. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zadanie pod nazwą “Szczęśliwe dzieciństwo” organizowane w ramach projektu „Było minęło czy przeminęło?” dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.:52 357 36 98

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 31.08

Wystawa „Utracone oblicza”