Spotkanie z Radomirem Witem
Wstęp wolny  /  Inne  /  Literatura

Spotkanie z Radomirem Witem

  • Wydarzenie archiwalne: 26.03.2024
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16

Mieszkańcy Inowrocławia będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z Radomirem Witem i wyjątkową szansę do rozmowy z dziennikarzem TVN24.

Reporter, prowadzący program „Kampania #BezKitu”, a także cykl „Sejm Wita” na platformie TVN24GO znany jest z dynamicznego przekazywania informacji na żywo oraz relacjonowania najważniejszych wydarzeń z parlamentu i ich wpływu na działalność samorządu.

– Każdy, kto interesuje się sprawami kraju, nieraz śledził relacje Radomira Wita z gmachu sejmowego. Cieszę się, że będzie gościł w naszym mieście, ponieważ jest on autorytetem dla wielu inowrocławian. Wierzę, że zaplanowane spotkanie, głównie dla inowrocławskiej młodzieży, stanie się cenną i wartościową lekcją – mówi Wojciech Piniewski pełniący funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Wizyta reportera w Inowrocławiu będzie doskonałą okazją do rozmowy o książce autorstwa Radomira Wita, pt. „Sejm Wita. Czyli czego nie mówią Wam politycy?” oraz rzeczowej dyskusji.

Spotkanie autorskie zorganizowane przez Miasto Inowrocław i Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaplanowane zostało na 26 marca, o godz. 17:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym, przy ul. Jana Kilińskiego 16. Wstęp na spotkanie jest wolny.Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 12.06

Dziecięca galeryjka

03
czerwca (poniedziałek), godz. 16:00

Kawa w perfumerii?