Logo partnera
Wstęp wolny  /  Inne

Spotkanie z aktorem Łukaszem Simlatem

  • Wydarzenie archiwalne: 11.10.2021
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16
O aktorstwie i nie tylko

 

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, zaprasza do udziału w spotkaniu z utalentowanym aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym - Łukaszem Simlatem. Nasz Gość w 2000 roku został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie i wtedy też zadebiutował na szklanym ekranie. Pierwszym filmem z Jego udziałem był obraz „Warszawa” Dariusza Gajewskiego. Za rolę sprzedawcy w etiudzie Pawła Maślony - "Magma", otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia.
W kolejnych latach Łukasz Simlat znalazł się w obsadzie aktorskiej u czołowych reżyserów młodego pokolenia m.in.: Kasi Adamik, Agnieszki Smoczyńskiej i Tomasza Wasilewskiego. Za swoją pracę został uhonorowany najważniejszymi nagrodami filmowymi: Złotą Kaczką, Orłem i Złotymi Lwami, spotkał się również z uznaniem krytyków i widzów. Aktora mogliśmy ostatnio oglądać w obrazie Małgorzaty Szumowskiej „Śniegu już nigdy nie będzie” i serialu Jana Holoubka „Rojst’97”.

Spotkanie, podczas którego z Gościem o aktorstwie i nie tylko, porozmawia krytyk teatralny i filmowy -  Łukasz Maciejewski, odbędzie się 11 października br. o godzinie 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym.

 

UWAGA:

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki na spotkanie będą dostępne w Wypożyczalni dla Dorosłych
od 4 października.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad obowiązującego reżimu sanitarnego, obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.

 

Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.:52 357 36 98

Powiązane wydarzenia

12
grudnia (poniedziałek), godz. 17:00

Spotkanie z filmem

13
grudnia (wtorek), godz. 17:00

Spotkanie autorskie z Dorotą Karolak