Spotkanie autorskie z Pauliną Smaszcz
Wstęp wolny  /  Literatura

Spotkanie autorskie z Pauliną Smaszcz

  • Wydarzenie archiwalne: 21.06.2023
Miejsce:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Bydgoszcz, Stary Rynek 24
Zapraszamy na spotkanie z dziennikarką, prezenterką telewizyjną, trenerką autoprezentacji i rozwoju osobistego, konsultantką biznesu Pauliną Smaszcz połączone z promocją jej książki Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie (2021).

Doktorantka Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie na Wydziale Nauk Humanistycznych, wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu na autorskim kierunku ePR, digital media i komunikacja kontentowa w świecie 4D. Od ponad 18 lat szkoli indywidualnie przedstawicieli biznesu. Zajmuje się szkoleniem specjalistów medycznych. W ramach autorskiego cyklu szkoleń i projektów #kobietapetarda, szkoli i prowadzi kobiety biznesu, kobiety powracające na rynek pracy, wspiera kobiece inicjatywy i start up’y oraz kobiety, które chcą dokonać zmian w życiu zawodowym i prywatnym.

Stworzyła autorski projekt personal brandingowy dla kobiet (kompetencje biznesowe i kognitywne), BĄDŹ KOBIETĄ, KTÓRĄ CHCIAŁABYŚ SPOTKAĆ #ProjektPSK,  projekt i cykl wywiadów KOBIETY PETARDY oraz Akademię Komunikacji i Public Relations Pauliny Smaszcz. Pracuje w dużych korporacjach, od ponad 25 lat pełniąc stanowisko eksperta komunikacji i public relations, budując międzynarodowe projekty strategiczne. Razem z zespołem zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody w branży public relations. Jest specjalistą od strategii i sytuacji kryzysowych oraz budowania zespołów 360. Autorka książki „Mama i Tata to MY!”, w której razem z najlepszymi specjalistami w Polsce obala mity na temat zdrowia i żywienia dzieci.

 

𝐁𝐞𝐳𝐩ł𝐚𝐭𝐧𝐞 𝐰𝐞𝐣𝐬́𝐜𝐢𝐨́𝐰𝐤𝐢 do odbioru od 14.06.2023, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).

 

   Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Źródło: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Stary Rynek 22-24
85-034 Bydgoszcz
tel.: 52 33 99 225