Spotkanie autorskie z Moniką Maciasz
Wstęp wolny  /  Literatura

Spotkanie autorskie z Moniką Maciasz

  • Wydarzenie archiwalne: 21.01.2023
Miejsce:
Centrum Artystyczne ELJAZZBydgoszcz, Kręta 3
Trzecie spotkanie z cyklu Sztafety Literackiej. Poeci zapraszają się wzajemnie do rozmowy, a Państwa do uczestnictwa w niej i czerpania z ich wrażliwości. Tym razem trójmiejska twórczyni Monika Maciasz i prowadząca Karolina Sałdecka.

Monika Maciasz (1992) - finalistka „Połowu. Poetyckich debiutów 2021" Biura Literackiego oraz XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina a także konkursu na debiut poetycki Fundacji Duży Format. Stypendystka Fundacji Fleszarowej-Muskat oraz Marszałka Województwa Pomorskiego. Autorka książki poetyckiej pod tytułem Kraj oka. Pochodzi z Krasnegostawu, mieszka w Gdańsku.
Karolina Sałdecka to bydgoska poetka, którą mieliśmy okazję poznać na listopadowym wydarzeniu z cyklu. Polonistka, romanistka, doktor nauk humanistycznych, autorka czterech, wielokrotnie nagradzanych książek poetyckich.
Formuła się rozwija, nabiera kształtu. Polega na wzajemnym wsparciu osób piszących i jest okazją do zaprezentowania tekstów szerszej publiczności.
Przestrzeni użycza gościnny @Eljazz! Bardzo dziękujemy!
Na miejscu można zakupić książki obu autorek i wesprzeć działania literackie organizatorów.
Po rozmowie osoby piszące, chętne będą mogły zaprezentować swoje utwory na scenie. Zostanie ona udostępniona dla wszystkich chętnych.
W tym samym dniu można w Bydgoszczy również uczestniczyć w slamie poetyckim, w innym klubie artystycznym o godzinie 20, do czego bardzo zachęcamy.

Źródło: Centrum Artystyczne ELJAZZ

Centrum Artystyczne ELJAZZ

ul. Kręta 3
85-117 Bydgoszcz
tel.: 52 322 15 74