„Śpiewam dla Polski” – konkurs piosenki patriotycznej. Koncert galowy
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

„Śpiewam dla Polski” – konkurs piosenki patriotycznej. Koncert galowy

  • Wydarzenie archiwalne: 09.11.2021
Miejsce:
TeatrGrudziądz, Teatralna 1

Wokaliści z Grudziądza i okolic już w listopadzie wystąpią na teatralnej scenie w nietypowym repertuarze – zaśpiewają bowiem piosenki patriotyczne.


Młode pokolenie, które „od zawsze” żyło w wolnej Polsce często w swojej szalonej rzeczywistości „nie ma czasu”, na spoglądanie wstecz i zastanawianie się nad światem, który jest dla nich bardzo odległy, często niezrozumiały. Zatem biorąc pod uwagę, że mamy bardzo zdolną młodzież postanowiliśmy zatrzymać ich na chwilę przy temacie PATRIOTYZM – zapraszając do udziału w konkursie piosenki patriotycznej. Dzieci i młodzież rozwijające swoje talenty w placówkach oświatowych oraz innych inicjatywach muzycznych, działających na terenie Gminy-miasta Grudziądz zaproszone zostały do udziału w muzycznych zmaganiach.


Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:


a. od IV do VIII klasy szkoły podstawowej włącznie,


b. szkoły średnie.


Konkurs jest wydarzeniem jednoetapowym dla Gminy Grudziądz i Gminy Miasto Grudziądz, organizowanym przez Centrum Kultury Teatr, Wydział Edukacji oraz Urząd Miejski w Grudziądzu pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza Pana Macieja Glamowskiego.Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Centrum Kultury Teatr

ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz
tel.:56 46 234 76