Spektrum autyzmu bez tajemnic – spotkanie autorskie z Joanną Jakś i Aleksandrą Oszczędą
Wstęp wolny  /  Literatura

Spektrum autyzmu bez tajemnic – spotkanie autorskie z Joanną Jakś i Aleksandrą Oszczędą

  • Wydarzenie archiwalne: 26.04.2024
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16

„Postrzegamy człowieka, niezależnie od jego neurotypu, jako ciekawą istotę, pełną fascynujących szczegółów, które można odkrywać, poznawać, badać i… lubić.”

Taką informację możemy znaleźć na stronie wrocławskiej Fundacji Prodeste. Członkiniami zarządu tej organizacji są pedagożki, psychoterapeutki, a także Gościnie Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza – Joanna Jakś oraz Aleksandra Oszczęda. Dzięki najnowszej publikacji specjalistek pt. „Spektrum autyzmu i Stosowana Analiza Potrzeb” czytelnik może nie tylko poszerzyć swoją wiedzę i ogólne rozumienie neuroróżnorodności, ale także poznać istotę autorskiej metody Fundacji  na poprawę jakości życia i rozwój osób w spektrum autyzmu.

W związku z Światowym Miesiącem Autyzmu, Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu serdecznie zaprasza każdego, kto pragnie zrozumieć jak działa neuroatypowy mózg  i nauczyć się, jak postępować z osobami o odmiennym sposobie rozwoju. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18:00, w Saloniku Literacko-Artystycznym przy ul. Jana Kilińskiego 16.

Od 19 kwietnia w Wypożyczalni dla Dorosłych będzie możliwość odbioru bezpłatnych wejściówek.Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 12.06

Dziecięca galeryjka

03
czerwca (poniedziałek), godz. 16:00

Kawa w perfumerii?

04
czerwca (wtorek), godz. 11:00–16:00

Zaadoptuj roślinę! – edycja II