Spektakl "Niemy kelner"
Teatr / Kabaret

Spektakl "Niemy kelner"

  • Wydarzenie archiwalne: 28.05.2022
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, Wolności 47
28 maja 2022 roku o godzinie 18.00 zapraszamy Państwa do Wąbrzeskiego Domu Kultury na spektakl pt. „Niemy kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Podczas przedstawienia znajdziecie się Państwo sam na sam w pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, i jeszcze bardziej dziwnym KIMŚ, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora” - jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.
Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce'a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller - decyzja należy do Was. Zapnijcie pasy... dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru. Tym razem na wąbrzeskiej scenie wystąpią Piotr Szwedes oraz Mikołaj Roznerski.

Bilety do nabycia w kasie WDK od pon. do pt. w godz. 12.00-16.00 w cenie 70,00 zł/os., natomiast cena biletów grupowych (grupa od 15 osób lub dla posiadaczy „Karty seniora” ) wynosi 60 zł /os. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. telefonu 566881727, wew. 27.

Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wąbrzeski Dom Kultury

ul. Wolności 47
87-200 Wąbrzeźno
tel.: 56 688 17 27

Powiązane wydarzenia

19
lutego (niedziela), godz. 19:00

Spektakl teatralny „Żona do adopcji”