Spędź Majówkę w Inowrocławiu
Wstęp wolny  /  Inne  /  Muzyka i taniec

Spędź Majówkę w Inowrocławiu

  • Wydarzenie archiwalne: 01.05.2023
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2
Początek maja zapowiada się rowerowo i biało-czerwono! Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury zapraszają nie tylko na wyjątkowy przejazd rowerowy, ale także na festyn dla dzieci w okolicy muszli koncertowej i niezwykły patriotyczny spektakl muzyczny w samym sercu Solanek.

Tegoroczna Majówka przyciągnie do Solanek, podobnie jak w roku ubiegłym, miłośników dwóch kółek. 1 maja zaplanowano kolejny Pierwszomajowy Przejazd Rowerowy. Nawet 500 rowerzystów będzie mogło przejechać trasę 17 km oraz wziąć udział w pikniku z rowerowymi nagrodami na terenie grillowiska w nowej części Parku Solankowego. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma Pakiet Coolturalnego Rowerzysty, w skład którego wejdą: numer startowy, pamiątkowa koszulka, kupon konsumpcyjny do wykorzystania po przekroczeniu mety oraz rowerowy gadżet. Na zebranych w okolicy mety uczestników czekać będą także konkursy z nagrodami. Zbiórkę przed przejazdem zaplanowano na godzinę 13.00, a start – o godzinie 15.00.

2 maja Inowrocław stanie się biało-czerwony! Tego dnia w muszli koncertowej będzie czekać moc atrakcji dla najmłodszych. W programie festynu dla dzieci nie zabraknie: biało-czerwonych warsztatów ekologicznych, występów muzycznych w wykonaniu najmłodszych inowrocławian czyli zespołu Musical Rainbow pod kierunkiem Katarzyny Ignaczak, koncertu zespołu Maskotki, pokazu iluzji, bańkowego show oraz strefy wypoczynku i słodkości. Całe wydarzenie rozpocznie się o 16.00.

Z kolei 3 maja upłynie muzycznie i patriotycznie z „Piosenkami o Polsce”. Od godziny 15.00 na scenie muszli koncertowej zobaczymy spektakl muzyczny z udziałem Towarzystwa Śpiewu „Halka” Inowrocław.

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

dzisiaj
⟶ stała

Askaukalis

01
października (wtorek), godz. 20:00

PAT METHENY zainauguruje 5. INO CLASSIC FESTIWAL 2024

09
października (środa), godz. 18:00

Pani Pylińska i sekret Chopina | Ino Classic Festiwal