Sobota w Muzeum – rodzinne warsztaty adwentowe
Edukacja  /  Sztuki wizualne

Sobota w Muzeum – rodzinne warsztaty adwentowe

  • Wydarzenie archiwalne: 25.11.2023
Miejsce:
Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu – Muzeum Handlu Wiślanego FLISGrudziądz, ul. Spichrzowa 33/35

Kto pamięta wszystkie kalendarze, które zrobiliśmy dotychczas podczas warsztatów adwentowych w Muzeum? I wcale nie jest to pytanie, na które nikt nie zna odpowiedzi, ponieważ są wśród Was osoby, które tę ostatnią sobotę listopada już od kilku lat spędzają z nami, wytrwale wycinając, składając oraz klejąc paczuszki na zadania i słodycze, które jak nic innego uprzyjemniają odliczanie do tego najbardziej magicznego czasu w roku. Śmiało można napisać, że udział w naszych warsztatach to obowiązkowy punkt na liście przedświątecznych „umilaczy” dla każdego, kto kocha Boże Narodzenie. Jak będzie wyglądał kalendarz w tym roku? Wpadnijcie i przekonajcie się sami.

Uwaga! Kalendarze robimy od 2 do 3 godzin, dlatego zarezerwujcie sobie więcej czasu, zabierzcie ze sobą picie i przekąski, a przede wszystkim uzbrójcie się w cierpliwość, bo przygotowanie 24 paczuszek to nie lada wyzwanie ;)

Wstęp płatny – 15,00 zł/os., obowiązują zapisy – tel. 56 46 590 63 w.18Źródło: Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu