Skomponuj ścieżkę dźwiękową do spektaklu | warsztaty muzyczne
Muzyka i taniec

Skomponuj ścieżkę dźwiękową do spektaklu | warsztaty muzyczne

  • 15
    lipca 2024 (poniedziałek), godz. 10:00–15:00
    ⟶ DO 26.07
Miejsce:
WOAK – Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury (Młyn Kultury)Toruń, ul. Kościuszki 75-77

Szukamy osób, które wspólnie chcą podjąć się twórczego wyzwania – skomponowania muzyki do autorskiego spektaklu grupy teatralnej Młody Teatr.

Dwa tygodnie warsztatów będą pełne twórczych poszukiwań, uruchamiania kreatywności i wykorzystywania zarówno indywidualnych talentów uczestników, jak i energii grupowej.

Równolegle do tych warsztatów grupa Młody Teatr będzie pracować nad swoim autorskim spektaklem. Efektem warsztatów muzycznych będzie stworzenie do niego ścieżki dźwiękowej – autorskiej i oryginalnej, ale także współgrającej z powstającym spektaklem i jego tematem.

Dla kogo?

Osoby w wieku 15-25 lat zainteresowane rozwojem muzycznym i zmierzeniem się ze wspólnym stworzeniem ścieżki dźwiękowej do spektaklu.

Ważne! Osoby, które zgłaszają się na warsztaty, zobowiązują się do udziału w nich w pełnym wymiarze.

Zapraszamy zarówno osoby, które grają na instrumentach, śpiewają, eksperymentują lub chcą zacząć dopiero swoją przygodę ze światem dźwięków, jak te zainteresowane tworzeniem cyfrowej produkcji muzycznej.

Opłata:

20 zł za pełen cykl warsztatów

Zapisy:

Aby zapisać się na warsztaty, kup bilet. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz na maila potwierdzenie udziału oraz krótki formularz do wypełnienia.

Zapisy trwają do 20 czerwca lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Prowadzący:

TO masz CEBO – artysta muzyk, performer i malarz, absolwent (2005 roku)  Porusza się w obszarach audio instalacji, wykorzystując możliwości własnego głosu. Wykorzystując instrumentarium elektroniczne, tworzy swego rodzaju spektakle dźwiękowe, zaprzeczając tym samym konwencji „zwrotka – refren”. Porusza się w obszarach audio instalacji i performansu, wykorzystując możliwości własnego głosu. Dotyka problemów czasoprzestrzeni w kontekście dźwięku jako ruchu powietrza, który umożliwia komunikację. Prowokuje i intryguje, co udowodnił swym udziałem w komercyjnym telewizyjnym show Must Be The Music, gdzie zaszedł aż do półfinału. Kora Jackowska uznała go za Eltona Johna XXI wieku. Tym samym  zyskał popularność w całym kraju i nie tylko. Jak sam twierdzi „postawił  kolejny filar na którym stanie most pomiędzy światem komercji a tym  niezależnym”. Współtworzył interdyscyplinarny projekt z pogranicza nauki sztuki INSTYTUT B61 (gdzie współpracował między innymi: z Katarzyną Groniec, Mariuszem Lubomskim, braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade) Organkiem czy L.U.C.'iem ).

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu