Rodzinny festiwal uśmiechu
Wstęp wolny  /  Dla dzieci

Rodzinny festiwal uśmiechu

  • 24
    czerwca 2023 (sobota)
Miejsce:
Młyn KulturyToruń, ul. Kościuszki 75-77

Hurra! Wakacje! Ale zanim wyjedziecie, spotkajmy się na Rodzinnym festiwalu uśmiechu. To właśnie tego dnia w niezwykły sposób zakończymy cykl naszych zajęć "Poranne figle, psoty i żarty" oraz "Teatralny rozruch". Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy, pełen radości i twórczej zabawy, tworząc niezapomniane wspomnienia dla całych rodzin.


Przygotowaliśmy program, który zapewni wspaniałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Jednak do realizacji tego programu potrzebni jesteście Wy!

Każdy rodzinny zespół (mniejszy lub większy) proszony jest o przygotowanie krótkiej prezentacji tego, co Wam w duszy gra. Może to być układ taneczny do muzyki, mini koncert, scenka teatralna, recytacja i wiele więcej. Ważne, by zmieścić się w czasie 3 minut. Zachęcamy do tego, by korzystać z pasji i pomysłów dzieci - niech one staną się reżyserem Waszych prezentacji.

Ponadto, na zakończenie spotkania zorganizujemy artystyczną imprezę taneczną, która pozwoli na równie wesołe zacieśnianie rodzinnych więzi.

Nasz cel jest prosty - chcemy stworzyć niezapomnianą atmosferę pełną radości, pozytywnej energii i wspólnych chwil dla rodzin z naszej społeczności. Cieszymy się na to, że będziemy mogli świętować nadejście lata razem z Wami!

Dla kogo:
Rodziny z dziećmi, dzieci z bliskimi im dorosłymi.

Kiedy i gdzie?
Sobota 24 czerwca / godzina 11.00 / WOAK ul. Kościuszki 75-77

Opłata:
Wstęp wolny.

Jak się zapisać?
Wypełnij formularz.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie udziału do 22 czerwca 2023 r.

link do formularza zgłoszeniowego

Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Uwielbia działać dla zmiany poprzez łączenie pracy z ludźmi ze sztuką. Podąża za swoją wrażliwością.

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35