Rodzinna Gra Miejska
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Dziedzictwo

Rodzinna Gra Miejska

  • Wydarzenie archiwalne: 23.04.2022
Miejsce:
Książnica KopernikańskaToruń, Juliusza Słowackiego 8
 23 kwietnia zapraszamy do udziału w grze, którą organizujemy w ramach Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Tego dnia zaprosimy Was na wędrówkę śladami wybitnych postaci związanych z województwem kujawsko-pomorskim. Po drodze sprawdzimy Waszą wiedzę. Pięć najlepszych drużyn otrzyma nagrody - karty podarunkowe o wartości 200 złotych. Fundatorem nagród jest Urząd Miasta Torunia. Do udziału w grze zapraszamy drużyny rodzinne z dziećmi do lat 13. Drużyna może liczyć od 2 do 6 osób. Uczestnictwo w grze jest bezpłatne. Przebieg gry:
  1. Drużyny rodzinne rejestrują się w miejscu startu gry – w Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Słowackiego 8; Każda drużyna: - akceptuje regulamin gry, - losuje nazwę dla swojej drużyny oraz odbiera kartę gry z instrukcją, - odbiera pakiet startowy.
  2. Zadaniem drużyn rodzinnych jest pokonanie wyznaczonej poszczególnymi punktami kontrolnymi trasy oraz wykonywanie zadań. Za każde wykonane zadanie drużyna otrzymuje punkty, których liczba jest zależna od stopnia poprawności.
  3. Drużyna musi wykonać 6 zadań obowiązkowych, może wykonać zadania dodatkowe. Zadania mogą być wykonywane w dowolnej kolejności.
  4. Po trasie gry drużyny poruszają się pieszo.
Pobierz Regulamin rodzinnej gry miejskiej Dłutem, pędzlem czy piórem? Wiele dróg – jeden sukces
Do zobaczenia w Książnicy.


Źródło: Książnica Kopernikańska w Toruniu

Książnica Kopernikańska w Toruniu

ul. Słowackiego 8
87-100 Toruń
tel.: 56 622 66 42

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 09:00

Luty 2024 w Mediatece Raszei

dzisiaj
godz. 16:30

Luty 2024 w Mediatece Raszei

28
lutego (środa), godz. 17:00

Luty 2024 w Mediatece w Młynach