Retransmisja koncertu Andre Rieu
interdyscyplinarne

Retransmisja koncertu Andre Rieu "Niech znów nastaną szczęśliwe dni"

  • Wydarzenie archiwalne: 28.08.2022
Miejsce:
Rypiński Dom KulturyRypin, Warszawska 8
Rypiński Dom Kultury - Kino "Bałtyk" zaprasza na spotkanie z Wielką Sztuką na Ekranie: retransmisja koncertu ANDRE RIEU z Maastricht "Niech znów nastaną szczęśliwe dni"

Czas trwania 180 minut (w tym przerwa), polskie napisy, bilety w cenie 40 zł. do nabycia w kasie kina lub online: www.bilety24.pl.

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie. Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej. Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

Źródło: Rypiński Dom Kultury

Rypiński Dom Kultury

Warszawska 8
87-500 Rypin
tel.: 54 280 21 56