Rebecca O'Connor SIMPLY THE BEST as TINA
Muzyka i taniec

Rebecca O'Connor SIMPLY THE BEST as TINA

  • 28
    kwietnia 2024 (niedziela), godz. 19:00–21:15
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-3

 

Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie: "Rebecca is so good, it's SCARY...!"  ("Rebeka jest tak dobra, że aż się boję...!")

Rebecca O'Connor, jest jedyną artystką na świecie osobiście zatwierdzoną przez samą TINĘ TURNER! Kontynuując swoją światową trasę koncertową Rebecca O'Connor WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE!
 
Od 12 lat Rebecca występowała w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Południowej Afryce i USA, a teraz nie może się doczekać, aby wraz z jej niesamowitym zespołem i tancerzami pokazać swój ekscytujący show publiczności w Polsce! Artystka jest podekscytowana, że może przynieść "NASTĘPNY POZIOM" emocji na swoje występy po niedawnym odejściu Tiny.
 
Rebecca O'Connor to jedyna irlandzka artystka, która kiedykolwiek wygrała prestiżowy europejski konkurs telewizyjny prowadzony przez Matthew Kelly'ego przed ponad 33 milionami widzów "Stars in their eyes". Ożywiła wtedy doskonałą interpretację Tiny Turner, zachwycając publiczność, i kontynuuje to robiąc to na całym świecie przed pełnymi salami.
 
Słowami Eibhlin Gleeson, menedżerki teatru Cork Opera House:
"Było to, jakby pociąg towarowy przetoczył się przez teatr i wysadził drzwi... CO ZA SHOW!"!
 
Ten koncert został też doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show:
"Rebecca to znacznie więcej niż tylko tribute show... to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany... to wieczór, którego nigdy nie zapomnisz!".
 
Bądźcie gotowi żeby wstać ze swoich miejsc, gdy Rebecca dostarczy Wam elektryzujących wykonań największych przebojów Tiny Turner, w tym Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good To Me, i oczywiście jej "hymn", SIMPLY THE BEST!

Źródło: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
tel.: 56 643 19 20

Powiązane wydarzenia

16
kwietnia (wtorek), godz. 18:00–20:00

GRA - Julia Wieniawa, Adam Woronowicz

17
kwietnia (środa), godz. 19:00–21:00

KULT AKUSTIK 2024

18
kwietnia (czwartek), godz. 19:00–21:15

Gala Muzyki Filmowej

19
kwietnia (piątek), godz. 19:30–21:30

Muzyka zespołu NIRVANA symfonicznie – przeniesiony