Rafał Blechacz | Koncert Fortepianowy
Muzyka i taniec

Rafał Blechacz | Koncert Fortepianowy

  • Wydarzenie archiwalne: 24.03.2023
Miejsce:
Teatr MiejskiInowrocław, pl. Klasztorny 2
Rafał Blechacz da koncert w Inowrocławiu!

Słynny pianista Rafał Blechacz zawita do Inowrocławia 24 marca, aby zaprezentować recital solowy i przede wszystkim podsumować lata wytężonej pracy przy fortepianie nad coraz to nowszym repertuarem. Będzie to jeden z nielicznych koncertów tego artysty w Polsce.

Po osiemnastu latach od zwycięstwa na XV Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Warszawie w roku 2005 zyskał pozycję artysty o formacie prawdziwie światowym. Jego wybitny talent został doceniony przez publiczność Europy, Ameryki, Azji; przez krytykę muzyczną, znakomitych dyrygentów i słynne orkiestry symfoniczne, producentów płyt, menadżerów i agencje artystyczne organizujące koncerty w najsłynniejszych salach i w największych centrach muzycznych.

Koncert odbędzie się 24 marca br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej. To niezwykle ważne wydarzenie wpisuje się także w jubileusz 90-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu.

Bilety w cenie 100 zł, na jeden z nielicznych krajowych koncertów Rafała Blechacza, są dostępne na stronie internetowej Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu: www.kckino.pl.

Dla posiadaczy Karty Inowrocławianina, bilety dostępne są w wyjątkowej cenie: 70 złotych. Nabyć je można wyłącznie w siedzibie KCK przy ul. Jana Kilińskiego 16 w Inowrocławiu po okazaniu aktualnej karty.

Organizatorzy koncertu Rafała Blechacza: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Juliusza Zarębskiego, Miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu.

Partner koncertu Rafała Blechacza: Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu.

Źródło: Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Kujawskie Centrum Kultury

ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 58 67

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

Wystawa Solnictwa

dzisiaj
⟶ stała

Askaukalis