Logo partnera
Film

Profesjonalne Kino Objazdowe – Idę do kina w Wąbrzeźnie: Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

  • Wydarzenie archiwalne: 16.02.2024
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, Wolności 47

16 lutego 2024 roku Wąbrzeski Dom Kultury odwiedzi PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE – IDĘ DO KINA. Nie zabraknie najgorętszych tytułów tego roku!
Bilety do zakupu na stronie idę do kina lub w kasie kina w dniu przyjazdu. Telefon: 22 357 85 00 (poniedziałek–piątek, 10:00–15:00). WĄBRZESKI DOM KULTURY NIE PROWADZI SPRZEDAŻY BILETÓW.

Program: 

• godz. 11.00 – Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
FAMILIJNY MEGA HIT DLA WSZYSTKICH

• godz. 13.00 – Cudowny chłopak. Biały ptak
KONTYNUACJA MEGA HITU!

• godz. 15.15 – Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

ŚWIETNA KOMEDIA!
Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe 13+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy, czas trwania: 95 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=-xkKt4tjW28
Opis: Jedna rodzina, tysiąc skandali! Do kin powraca wyjątkowa, patchworkowa rodzina: Wolańskich i Zawadów. „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” wejdzie do kin już 26 stycznia. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie tego, za co widzowie ją pokochali: zaskakujących zwrotów akcji, brzemiennych w skutki nieporozumień i wyrazistych postaci.  Czego możemy spodziewać się w piątej części „Kogla Mogla”? Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…   Na ekranie ponownie obsada znana z poprzednich części: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Dorota Stalińska, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Krzysztof Szczepaniak.


• godz. 17.10 – KOS
DAWNO TEMU W RZECZYPOSPOLITEJ…

• godz. 19.20 – Sami swoi. Początek
KULTOWA KOMEDIA POWRACA!

• godz. 21.30 – Dziewczyna influencera
ŚWIETNY FILM NA WAŻNY TEMAT!Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wąbrzeski Dom Kultury

ul. Wolności 47
87-200 Wąbrzeźno
tel.: 56 688 17 27

Powiązane wydarzenia

24
lutego (sobota), godz. 12:00

Warsztaty fotografii studyjnej "Carte Blanche"

29
lutego (czwartek), godz. 17:00

„Sylwetki Wąbrzeskich Niezłomnych” 

06
marca (środa), godz. 18:00

Wystawa Bartłomieja Marchlewskiego w WDK

07
marca (czwartek), godz. 17:00

Teatrzyk dla dzieci