Teatr / Kabaret

"Prezent urodzinowy" - spektakl Teatru Capitol

  • Wydarzenie archiwalne: 09.10.2022
Miejsce:
Rypiński Dom KulturyRypin, Warszawska 8
Teatr Capitol ponownie zagości na naszej scenie
9 października 2022, godzina 19:30, Sala widowiskowa RDK
Bilety w cenia 120 zł. parter oraz 100 zł balkon można nabyć w kasie kina lub na https://www.bilety24.pl/kino/organizator/rypinski-dom-kultury-1053 PREZENT URODZINOWY
Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową!
Ta obłędnie śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na pokuszenie lub… wodzić ich za nos, ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę Widza.
Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, egzotyczną Mimi - profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę nieradzącego sobie z własnymi emocjami, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, dziewiczą miłośniczkę romantycznej literatury nieopatrznie przeginającą z alkoholem i ...? Długo by jeszcze wyliczać możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli - choć aktorów na scenie wciąż jest jedynie pięcioro! Jak to możliwe? Gdy ukryte drzwi między pokojami okazują się niedomknięte, każdy może stać się kimś, kim wolałby być lub bardzo nie chciałby być...
Drogi Widzu - nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty tego powalająco zabawnego zamieszania.
Każdy komiczny niuans tej nakręcającej się mieszanki wybuchowej zagrany jest z niezwykłą precyzją i w szalonym tempie przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.
Może spędzisz z nami w Teatrze Capitol swoje urodziny?
Na 100% długo ich nie zapomnisz!
OBSADA:
LIZ – Anna Modrzejewska TONY – Rafał Cieszyński BOB – Tomasz Dedek KATE – Dominika Kryszczyńska DICK – Waldemar Obłoza

Źródło: Rypiński Dom Kultury

Rypiński Dom Kultury

Warszawska 8
87-500 Rypin
tel.: 54 280 21 56