Potańcówka pod krawatem
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Potańcówka pod krawatem

  • Wydarzenie archiwalne: 15.10.2022
Miejsce:
Gminne Centrum Kultury Białe Błota, Gronowa
Przypadający 15 października Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich, pełne energii gospodynie z KGW „Słoneczniki” zamierzają uczcić z odpowiednim rozmachem. Jedną z imprez organizowanych w ramach projektu „Otwartych jesiennych spotkań kreatywnych” będzie tego dnia „Potańcówka pod krawatem”. Warto podkreślić, że zaplanowano ją w pomieszczeniach nowej siedziby Gminnego Centrum Kultury w Białych Błotach, przy ul. Gronowej. To pierwsza impreza na taką skalę w nowym miejscu, po przeprowadzce naszych Kulturalnych.

Już teraz Sołtys i Rada Sołecka zapraszają więc mieszkańców do udziału we wspólnej zabawie. KGW „Słoneczniki” przygotowuje wiele niespodzianek i atrakcji. W nowych wnętrzach GCK „Potańcówka…” rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do 22:00. Organizatorzy zapewnią darmowy wstęp, w bezpłatne wejściówki należy jednak zaopatrzyć się w GCK odpowiednio wcześniej.

Sobota, 15 października upłynie więc pod znakiem tańca, przy legendarnych już utworach z lat 80. i 90. Nie zabraknie również najnowszych przebojów. W programie przygotowano też gry i zabawy towarzyskie- zgodnie z kanonami dawnych wieczorków zapoznawczych. Organizatorzy nie chcą uchylać więcej rąbka tajemnicy, zapowiadając dobrą zabawę z nutą jesiennej nostalgii.

Nie jest wykluczone, że w trakcie imprezy mogą obowiązywać zalecenia regulaminu, zgodnie z którym „Trzeba wpuszczać tylko w krawatach, bo klient w krawacie jest mniej awanturujący się”. Chociaż i bez tego jesteśmy spokojni o wysoki poziom tanecznego spotkania u naszych Kulturalnych.

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach

Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach

Czysta 1a
86-005 Białe Błota
tel.: 668 106 965

Powiązane wydarzenia

08
marca (piątek), godz. 18:00

Koncert z okazji Dnia Kobiet

09
marca (sobota), godz. 18:00

Koncert W Ciemności