Podwójne spotkanie autorskie w Filii nr 2
Wstęp wolny  /  Literatura

Podwójne spotkanie autorskie w Filii nr 2

  • Wydarzenie archiwalne: 28.06.2024
Miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku – filia nr 2Włocławek, ul. Dziewińska 17

Filia nr 2 MBP im. Z. Arentowicza we Włocławku zaprasza na podwójne spotkanie autorskie. 28 czerwca 2024 r. filię przy ul. Dziewińskiej 17 odwiedzą dwie pisarki młodego pokolenia, specjalizujące się w powieści obyczajowej: Kinga Boruczkowska oraz Aleksandra Muraszka.

Kinga Boruczkowska – Uwielbia czytać, ale jeszcze bardziej kocha pisać. Nigdy nie przypuszczała, że uda jej się wydać książkę. Dziś, jako autorka trzech opublikowanych powieści mówi o sobie, że jest żywym dowodem na to, że marzenia się spełniają.Kreuje nieidealne bohaterki z poczuciem humoru. Lubi tworzyć prawdziwe życiowe historie, które chwytają za serce.

Jest autorką opowiadania, które ukazało się w antologii “Grzech w mundurze” oraz dwóch słodko-pikantnych romansów “Słodka rewolucja” i “Słodka nienawiść”. Nakładem Wydawnictwa Jaguar ukaże się jej kolejna powieść, “Do zobaczenia jutro”, która już zdobyła serca czytelniczek WATTPADA.
Na Instagramie i Wattpadzie można ją znaleźć pod nickiem @talktomewhisper.

Aleksandra Muraszka – W sieci znana również jako _sunsola. Oprócz pisania komfortowych powieści i łamania czytelnikom serce, działa aktywnie w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 250 tysięcy osób. Kocha muzykę latino, truskawki w czekoladzie i tworzenie nowych książkowych mężów. Jej kolejna powieść, drugi tom trylogii „Swallow”, rozpali zmysły i sprawi, że poleje się morze łez.

28 czerwca 2024 r., godz. 17.00
Filia nr 2, ul. Dziewińska 17
Wstęp wolnyŹródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 12:00

Biblioteka na wakacjach

23
lipca (wtorek), godz. 10:00

Biblioteka na wakacjach

23
lipca (wtorek), godz. 11:00

Biblioteka na wakacjach

24
lipca (środa), godz. 10:00

Biblioteka na wakacjach

24
lipca (środa), godz. 11:00

Biblioteka na wakacjach