<i>Piękno Uniesień</i>, wystawa
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

Piękno Uniesień, wystawa

  • Wydarzenie archiwalne: 16.03.2023
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, Wolności 47
Zapraszamy Państwa do Wąbrzeskiego Domu Kultury na wystawę prac Tomasza Chabiera i Ryszarda Adamowskiego oraz dodatkowo dwóch prac Heleny Roszak ze Stowarzyszenia Miłośników Malarstwa „Kontrasty", działającego na terenie miasta Kwidzyna w województwie pomorskim.

Inspirują się pracami dawnych i współczesnych mistrzów. Gdy nadarza się okazja, biorą udział w plenerach malarskich i na nich nabierają nowych umiejętności, a także dzielą się swymi umiejętnościami z innymi. Artyści malują hobbystycznie w czasie wolnym od innych zajęć. Wystawiają swoje prace na wystawach zbiorowych i indywidualnych. Ryszard Adamowski często maluje portrety i sceny rodzajowe z końmi. Tomasz Chabiera podejmuje różne tematy doskonaląc w nich swój warsztat. Helena Roszak inspiracje czerpie z nastroju jaki posiada danego dnia. Co sprawia , że jej malarstwo jest różnorodne. Malują z wewnętrznej potrzeby czując w tym satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z ich twórczością, którą zaprezentują na wystawie zorganizowanej przez dom kultury. Być może w kimś z oglądających przygotowaną ekspozycję obudzi się uśpiona potrzeba własnej realizacji, do czego gorąco zachęcają autorzy prac. Przekonacie się Państwo sami, że amatorsko można wykonywać całkiem niezłą Sztukę.

Wystawa czynna do 11 kwietnia 2023 roku.

Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wąbrzeski Dom Kultury

ul. Wolności 47
87-200 Wąbrzeźno
tel.: 56 688 17 27

Powiązane wydarzenia

27
września (środa), godz. 17:00

Wąbrzeskie fajfy

28
września (czwartek), godz. 17:00

Spektakl teatralny dla dzieci

29
września (piątek), godz. 19:00

Muzykowanie w dobrym Stylu

01
października (niedziela), godz. 10:00

Ogólnopolski Przegląd Dorobku Twórczego Seniorów