Patrycja Ziniewicz <i>List do Czarnego Anioła</i> – piosenki Ewy Demarczyk
Muzyka i taniec

Patrycja Ziniewicz List do Czarnego Anioła – piosenki Ewy Demarczyk

  • Wydarzenie archiwalne: 22.01.2023
Miejsce:
Centrum Artystyczne ELJAZZBydgoszcz, Kręta 3
Zapraszamy na koncert składającym się z piosenek Ewy Demarczyk pt. List do Czarnego Anioła wykonywanym przez aktorkę i wokalistę Patrycję Ziniewicz z zespołem. W czasie koncertu usłyszycie takie piosenki jak: Grande Valse Brillante, Tomaszów, Karuzela z Madonnami czy Rebeka oraz wiele innych...
Ewa Demarczyk – zdarzyła się w historii muzyki postać zupełnie wyjątkowa. Porównywano ją do Juliette Greco, Edith Piaf, jej interpretacje stawiano obok kunsztu Jacquesa Brela, ale przecież każdy z tych punktów mówi o wiele mniej niż to, co kryje się za sztuką tej wybitnej artystki.
Patrycja Ziniewicz – aktorka i wokalistka, której repertuar Ewy Demarczyk jest szczególnie bliski. Obcuje z nim od trzynastego roku życia i od zawsze marzyła o podjęciu wyzwania zaśpiewania recitalu z przebojami Piwnicy pod Baranami. Patrycja potrafi uwalniać emocje, czyni to na każdym koncercie. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku Musical. Nauki pobierała również w Nowym Yorku w prestiżowej szkole New York Film Academy. Występowała w Mazowieckim Teatrze Muzycznym oraz z Gdyńską Orkiestrą Symfoniczną. W 2021 roku zadebiutowała na dużym ekranie w pełnometrażowym filmie fabularnym Po miłość / Pour l'amour podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film otrzymał w czerwcu 2022 roku dwie poważne nagrody w USA: Best Narrative Feature w kategorii filmów fabularnych pełnometrażowych oraz Grand Prix Brooklyn Film Festival – Grand Chameleon w Nowym Yorku.
Bilety:
stacjonarnie: kasy Empik
online:
goingapp ➡ https://bit.ly/3VsOn5d
kupbilecik ➡ https://bit.ly/3FfU3tM
biletyna.pl ➡ https://bit.ly/3XRHoEK
Informacje o koncercie i biletach: tel. 513 207 643

Źródło: Centrum Artystyczne ELJAZZ

Centrum Artystyczne ELJAZZ

ul. Kręta 3
85-117 Bydgoszcz
tel.: 52 322 15 74