Odkryj „Kawałki sztuki” w Inowrocławiu!
Wstęp wolny  /  Literatura

Odkryj „Kawałki sztuki” w Inowrocławiu!

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Jana KasprowiczaInowrocław, ul. Kilińskiego 16

Mieszkańcy oraz goście Inowrocławia będą mieli niepowtarzalną okazję stać się właścicielem unikatowych prac w ramach akcji „Kawałki sztuki”. Wydarzenie ma na celu rozbudzenie kreatywności wśród uczestników, wprowadzenie pozytywnego przekazu do otaczającego środowiska, a także zachęcenie do interakcji z lokalną twórczością artystyczną.

Co? Gdzie i kiedy?

Od 15 lipca przez całe wakacje w różnych punktach miasta zostaną umieszczone prace lokalnych artystów, które mieszkańcy będą mogli bezpłatnie zabrać do swoich domów. Każde rękodzieło zostanie starannie zapakowane i opatrzone informacjami o wydarzeniu oraz ich autorze. Lokalizacje, w których będzie można znaleźć „Kawałki sztuki” obejmują parki, skwery, przystanki komunikacji miejskiej oraz inne popularne miejsca.

Akcja będzie miała również swoje odzwierciedlenie w mediach społecznościowych, gdzie uczestnicy będą mogli dzielić się zdjęciami znalezionych prac z hashtagiem #kawalkisztuki #podzielsiesztuka.

 

Biblioteka Miejska serdecznie zaprasza do udziału i cieszenia się lokalną twórczością!

_________

Jesteś Artystą? A może tworzysz hobbistycznie? Skontaktuj się z nami! Poszukujemy utalentowanych osób, które chciałby podzielić się swoim „Kawałkiem sztuki” z mieszkańcami. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności i wnieść swój wkład w kulturalne życie miasta.

Na prace czkamy do 26 lipca w „Tajemniczym Ogrodzie” przy ul. Jana Kilińskiego 16.

Kontakt: (52) 352 72 37

Regulamin dla uczestników akcji – Kawałki sztuki

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Biblioteka Sztuka i Ty”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Źródło: Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

29
lipca (poniedziałek), godz. 16:00

Nauka języka polskiego w bibliotece

05
sierpnia (poniedziałek), godz. 16:00

Nauka języka polskiego w bibliotece