NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG. #CzyTamŚwiat. Rodzinny finał
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Literatura  /  Muzyka i taniec  /  Sztuki wizualne  /  Teatr / Kabaret

NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG. #CzyTamŚwiat. Rodzinny finał

  • Wydarzenie archiwalne: 10.12.2022
Miejsce:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Bydgoszcz, Stary Rynek 24
To będzie śnieżny, rodzinny, książkowy finał projektu pn. "CzyTam Świat. Czytam książki, poznaję świat", realizowanego przez Fundację 12 Kamienica dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Na cykl składały się sensoryczne spotkania najmłodszych z książkami. Teraz chcemy zaprosić Was całymi rodzinami, każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie będzie obfitowało w książki o śniegu, śnieżne opowieści czytane, improwizowane, wyśpiewywane i śnieżne doświadczanie wieloma zmysłami. WSTĘP WOLNY, ALE NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA KONIECZNE SĄ ZAPISY (piszcie emaile wg opisu poniżej i czekajcie na potwierdzenie)
PLAN DNIA PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
  • 11.00 ŚNIEŻNE MARZENIE, sensoryczne spotkanie z książkami o śniegu i przygodami, dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat wraz z opiekunami, w formule #CzyTamŚwiat, prowadzenie Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz (ZAPISY: tuczytam@op.pl, w temacie piszcie "śnieżne marzenie", a w treści imię i wiek dziecka oraz swój nr telefonu);
  • 12.00 ŚNIEŻNA OPOWIEŚĆ spektakl improwizowany Stowarzyszenia Współ.GRA dla rodzin z dziećmi od 4. r. ż (ZAPISY: tuczytam@op.pl, w temacie w piszcie "opowieść" a w treści liczbę i wiek zgłaszanych)
  • 13.00 ŚNIEŻNE POZDROWIENIA, kreatywny, charytatywny, warsztat robienia kartek świątecznych, dla całych rodzin. Kartki przekażemy seniorom z zaprzyjaźnionych placówek (ale jeśli zrobicie dwie, będziecie mogli jedną zabrać ze sobą). BEZ ZAPISÓW
  • 14.00 ŚNIEŻNE NUTY, koncert KREAKTYWNI, Marta Trudzińska (śpiew) i instrumentaliści), sugerowany wiek odbiorców od 0 do 100 lat, ZAPISY: w temacie piszcie "koncert", a w treści wiek i liczbę odbiorców.


Źródło: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy