Miejska Wystawa Zabytkowych Motocykli w Wąbrzeźnie
Wstęp wolny  /  interdyscyplinarne

Miejska Wystawa Zabytkowych Motocykli w Wąbrzeźnie

  • Wydarzenie archiwalne: 26.06.2022
Miejsce:
Wąbrzeski Dom KulturyWąbrzeźno, pl. Jana Pawła II
Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza posiadaczy pełnoletnich jednośladów do udziału w Miejskiej Wystawie Zabytkowych Motocykli. Na placu Jana Pawła II w Wąbrzeźnie czekać będzie na Państwa świat starych, zabytkowych i często już zapomnianych motorów. Tradycyjnie właściciele dwukołowców liczyć mogą na konkursy i różnego rodzaju zabawy nawiązujące do tematyki motoryzacyjnej.
Każdego roku uczestnicy chwalą się swoimi umiejętnościami między innymi z zakresu najwolniejszej jazdy czy chociażby najoryginalniejszego motoru. Impreza corocznie skupia wielu fanów motoryzacji. Ich pojazdy reprezentujące inną epokę niejednokrotnie zmuszają do wspomnień i refleksji. Dla jednych są to tylko zabytkowe eksponaty warte zobaczenia, dla innych kawałek historii i własnego życia. Wszyscy właściciele zabytkowych pojazdów „na dwóch kołach” zgłoszeni w Wąbrzeskim Domu Kultury do 15 czerwca otrzymają w Biurze Organizacyjnym mieszczącym się na ul. Poniatowskiego 8 (Miejski Punkt Informacji) pamiątkowe gadżety. Po zakończeniu spotkania na pl. Jana Pawła II tradycyjnie już odbędzie się rajd, o którym informować będziemy podczas imprezy.

Organizatorem przygotowanej wystawy jest Wąbrzeski Dom Kultury, natomiast współorganizatorem Automobilklub Toruński Delegatura Wąbrzeźno. Patronat medialny objęli: Telewizja Wąbrzeźno, TVP 3 Bydgoszcz, Radio PiK, Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA, Automobilista.

Źródło: Wąbrzeski Dom Kultury

Wąbrzeski Dom Kultury

ul. Wolności 47
87-200 Wąbrzeźno
tel.: 56 688 17 27

Powiązane wydarzenia

19
lutego (niedziela), godz. 19:00

Spektakl teatralny „Żona do adopcji”

15
marca (środa), godz. 18:00

„Piękno Uniesień” – wernisaż wystawy