Łydka Grubasa XX-Lecie + Cannonball
Muzyka i taniec

Łydka Grubasa XX-Lecie + Cannonball

  • Wydarzenie archiwalne: 28.10.2022
Miejsce:
Klub AkcentGrudziądz
Łydka Grubasa ma 20 lat! Z tej okazji zapraszamy Was na kolejną, jesienną, klubową część jubileuszowej trasy koncertowej. I teraz, TERAZ dopiero się zacznie!
Koncerty w rozmiarze XX-L nadciągają i już za moment będziemy w Twoim mieście! Mamy w planach uraczyć Was absolutnie zabójczym zestawem utworów, który będzie prezentował po prostu to, co najlepsze, najbardziej soczyste, a co wykluło się w trakcie wszystkich lat naszej działalności. Napniemy struny, rozkręcimy wzmacniacze i wydrzemy japę ile wlezie! Pancerne przeboje, najbardziej żywiołowe, najbardziej wykręcone numery, plus sekcja dęta na większości koncertów!
Ma być chłosta, małpi gaj i gruz! Tak, żeby łydki trzeszczały, gardła śpiewały, a serce rosło od Mocy i łkało od Melancholii...
Jedziemy do Was, będziemy grać dla Was do upadłego, zapraszamy – wbijajcie na naszą XX-tkę, zagrajmy razem rock'and'rolla jak należy!
KupBilecik: https://bkb.pl/80135-c7fe4 GoOut: https://goout.net/.../lydka-grubasa+support-cannonball/ikgo/ eBilet: https://sklep.ebilet.pl/277252852059996188?partner=rockfan Biletyna: https://bilety.io/2YJWI


Źródło: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

Powiązane wydarzenia

14
czerwca (piątek), godz. 18:00

Jarmark Spichrzowy

15
czerwca (sobota), godz. 17:00

Jarmark Spichrzowy

18
czerwca (wtorek), godz. 20:00

Koncert z okazji urodzin Miasta