Łowcy.B
Teatr / Kabaret

Łowcy.B

  • Wydarzenie archiwalne: 01.04.2022
Miejsce:
Tucholski Ośrodek KulturyTuchola, pl. Zamkowy 8
W najbardziej roześmiany dzień w roku – w Prima Aprilis – zapraszamy do Tucholskiego Ośrodka Kultury po ogromną dawkę śmiechu. 1 kwietnia 2022r. o godz. 18.00 zaprezentuje się kabaret Łowcy.B w programie pt. „Jaka to melodia”. Czeka nas nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa – klucze to anielska piecza i teleturniejowe konkury, kino i jego giganci, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!
Przedsprzedaż biletów w cenie 42 zł trwa do 13 marca 2022r. Bilety do nabycia w sekretariacie TOK oraz przez portal biletyna.pl 

Łowcy. B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych “ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Laureaci największych festiwali kabaretowych (PAKA, MULATKA, RYJEK, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY). Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.

Źródło: Tucholski Ośrodek Kultury

Tucholski Ośrodek Kultury

Plac Zamkowy 8
89-500 Tuchola
tel.:52 334 3388

Powiązane wydarzenia

04
marca (sobota), godz. 18:00

„Babski przekręt”