LiterObrazki 2022: To jest mój rok! 180. urodziny Marii Konopnickiej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy.
Sztuki wizualne

LiterObrazki 2022: To jest mój rok! 180. urodziny Marii Konopnickiej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy.

  • Wydarzenie archiwalne: 09.05.2022
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Bydgoszcz, Stary Rynek 24
Wystawa prezentuje Laureatki i Laureatów ostatniej edycji Konkursu „Książka Roku” realizowanego co roku przez Polską Sekcję IBBY, przedstawia twórców nagrodzonych w trzech kategoriach: literackiej, graficznej i upowszechniania czytelnictwa. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 1988. Na celu ma promocję wartościowej literacko i artystycznie książki dla młodych odbiorców, a nagradzani są współcześnie żyjący rodzimi twórcy.

---

Wydarzenie w ramach XI Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci „LiterObrazki”2022. Najnowsza odsłona Festiwalu to czas powrotu do spotkań, zabaw, zajęć warsztatowych, koncertów, spektakli i wszystkich tych radości, których nie da się zastąpić zdarzeniami online.

Źródło: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Stary Rynek 22-24
85-034 Bydgoszcz
tel.: 52 33 99 200