Latynoska biesiada z Inter Vax'em
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Latynoska biesiada z Inter Vax'em

  • Wydarzenie archiwalne: 08.09.2023
Miejsce:
Miejski Dom Kultury w BarcinieBarcin, Artylerzystów 8
Miło nam poinformować, że w  Miejskim Domu Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - wieczór z muzyką latynoską! Jeśli jesteś fanem rytmów pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej, koniecznie zarezerwuj sobie czas na ten wieczór.
Podczas imprezy usłyszysz największe przeboje muzyki latynoskiej, takie jak salsy, bachaty czy reggaetonu. Do tańca i zabawy zagra dla Was zespół Café y Son, który specjalnie dla Was przygotował niezapomniany program. Bezpłatne wejściówki dostępne od 18 sierpnia w kasie MDK.
Liderem zespołu jest Andres García - wokalista, gitarzysta, saksofonista, kompozytor. Pochodzi z Kolumbii, gdzie wraz z braćmi w latach 90-tych tworzyli zespół pod nazwą Cafe y Son. Zespół występował w wielu kolumbijskich miastach, głównie podczas karnawału, a także w innych krajach Ameryki Południowej: m.in. Ekwadorze, Brazylii i Meksyku. Artysta od 10 lat mieszka w Trójmieście, gdzie kontynuuje działalność zespołu. Towarzyszyć mu będą: Willy Castillo - wokalista i basista, pochodzący z Peru, gdzie od najmłodszych lat grał muzykę etniczną. Przez kilka lat mieszkał w Niemczech, gdzie również grał muzykę latynoską w duecie ze swoim kuzynem. Do Polski przyjechał 10 lat temu, od tego czasu gra w zespole Cafe y Son. Luis López - perkusista pochodzący Saragossy (Hiszpania) z rodziny o tradycjach muzycznych. Grał w zespołach rockowych w Hiszpanii, Niemczech i Polsce. Mario Rodriguez - pianista i perkusista. Pochodzi z Wenezueli. Utalentowany muzyk wystąpił w wielu koncertach w filharmonii w swoim kraju, a także w licznych koncertach w Europie.

Źródło: Miejski Dom Kultury w Barcinie

Miejski Dom Kultury w Barcinie

ul. Artylerzystów 8
88-190 Barcin
tel.: 52 353 93 90

Powiązane wydarzenia

11
października (środa), godz. 17:00

"Poczwórne salto mortale" spektakl teatralny ATMA

12
października (czwartek), godz. 18:00

"Z wiatru i mgły" Olga Gwizdała