<B>Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury <BR><BR>25-26.10.2023 </b>

Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury

25-26.10.2023

  • 25
    października 2023 (środa)
Miejsce:
Młyn KulturyToruń, ul. Kościuszki 75-77
Zapraszamy na pierwszy kongres, który odbędzie się w dniach 25-26 października w Toruniu w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury i ma zapoczątkować cykliczne spotkania animatorek i animatorów kultury. Podczas prac nad kongresem i wielu spotkań roboczych, wspólnie z grupą zaangażowanych w przygotowanie osób, stworzyliśmy główne cele które chcielibyśmy podczas kongresu osiągnąć. Po pierwsze chcemy zintegrować i poznać się, po drugie stworzyć prężnie działającą sieć współpracy, po trzecie wreszcie pokazać instytucje i osoby dotąd niewidzialne.

Jak tego dokonamy? Przekonacie się już we wrześniu gdy ogłosimy nasz program. Możecie być jednak pewni, że będzie i energetycznie i chillowo, bardzo serio i trochę z przymrużeniem oka, przede wszystkim zaś będzie to pierwsze wydarzenie dla wszystkich zajmujących się organizacją życia kulturalnego w naszym województwie. Zarządzających i animujących, dopiero co zaczynających i tych bardzo doświadczonych, tych skupionych wokół kultury instytucjonalnej, jak również tych związanych z trzecim sektorem. Po prostu tych którym kultura jest droga.

Dokładny program poznacie we wrześniu, jednak już dziś możemy wam zdradzić, że podczas kongresu będą warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, sesje posterowe i wizyty studyjne, a dodatkowo… kilka niespodzianek

Śledźcie media społecznościowe WOAKu. 15 września ogłosimy program oraz uruchomimy zapisy!

Źródło: WOAK Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Toruń ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
tel.: 603 773 74 35

Powiązane wydarzenia

04
października (środa), godz. 18:30

DKJo! - Peter Bruegel starszy - Pejzaż z upadkiem Ikara

10
października (wtorek), godz. 18:00

Marcel Boguszewski & Julia Sieczkowska | Po napisach

13
października (piątek), godz. 19:00

Free Improvisation Orchestra